Ласкаво просимо на сайт ТОВ “Компані “Плазма”


Гірничошахтне обладнання Гірничошахтне обладнання (ГШО)
Лебідки шахтні: допоміжні, транспортні, розподільні, полкові, прохідницькі, скреперні, посадочні, маневрові, тягальні, відкатувальні. Підйомні машини. Машини навантажувальні та буровантажні. Породонавантажувальні машини. Навантажувачі ковшові. Бурові верстати електричні та пневматичні. Перфоратори пневматичні. Шахтна автоматика. Конвеєри. Штовхачі канатні. Шахтні вентилятори загального та місцевого провітрювання. Шламові, грунтові і піскові насоси та інше.
Промислові насоси Промислові насоси
Насоси для чистої води Д, 1Д, 2Д, К, КМ, КМП, КМЛ, ЦН, ЦНС, ЦНСГ. Насоси для забруднених рідин РМ, СМС, СД, СДВ, СДП, СДС, ДФ, АНС, ГНОМ. Насоси для перекачування хімічно активних рідин Х, ХО, ХЕ, АХ, АГВ, АХЕ, АХОЕ, ТХ, ХП, АХП, АХПО, АХПЕ, АХИ, ТХИ, ЦГ, АНЦГ. Насоси для перекачування абразивних гідросумішей Гр, 1Гр, ГрТ, 1ГрТ, Грау, Грат, Грак, ГРУ, П, ПБ, ПР, ПК, ПВП, ПРВП. Насоси для перекачування нафти та нафтопродуктів А1 3В, А2 3В, НК, НКЕ, Ш, НМШ, АСЦЛ, 1АСВН-80А. Насоси вакуумні ВВН. Гідравлічні насоси. Насосні станції та насосні установки та інші.
Підйомно-транспортне обладнання (ПТО) Підйомно-транспортне обладнання (ПТО)
Талі електричні (тельфера, електроталі). Талі ручні. Лебідки електричні і ручні. Механізми тягові монтажні. Крани мостові (кран-балки), баштові, козлові та консольні. Домкрати рейкові, гвинтові і гідравлічні. Пристрої для переміщення вагонів. Штовхачі електрогідравлічні. Гальма кранові та колодкові. Грейфери одноканатні, багатоканатні і моторні. Вантажопідйомні електромагніти. Стропи вантажопідйомні. Гаки та чалки. Коуші сталеві. Ланки. Механічні зачепи та інше.
Електричні двигуни Електричні двигуни
Електродвигуни загальнопромислові асинхронні серій АИР, АИРМ, А, 5А, 5АМ. Електродвигуни вибухозахищені серій АИМ, АИМ-АИММ, ВА, ВА-АИМ, ВА-АИМ-АИММ, АВ, АВ-АИММ, АВР, ВРП, 2В, 2ВР, 3В, 3ВР, 1ВАО, ВАО2. Електродвигуни багатошвидкісні серій АИР, АИРМ, 5А, АГД, АД. Електродвигуни кранові серій MTF, MTH, МТИ, MTKF, MTKH, МТКИ, 4MTH, 4MTM, 4MTKH, 4MTKM. Високовольтні асинхронні електродвигуни А4, ДАЗО4, 1ВАО. Електродвигуни підйому та пересування тельферів ELMOT®. Комплектуючі для електродвигунів та інші.
Редуктори та мотор-редуктори Редуктори та мотор-редуктори
Циліндричні редуктори та мотор-редуктори одно-, дво-, триступінчаті, вертикальні і горизонтальні, спеціальні, кранові. Черв'ячні редуктори та мотор-редуктори одно-, двоступеневі. Планетарні редуктори та мотор-редуктори одно-, двоступеневі. Конусні, хвильові і глобоїдні редуктори та мотор-редуктори. Мотор-барабани. Редуктори, мотор-редуктори, електродвигуни та варіатори NORD®. Перетворювачі частоти, сервоконтроллери та вимикачі NORD® та інші.
Силові трансформатори Силові трансформатори
Масляні розподільні трансформатори серій ТМ, ТМГ, ТМЗ, ТМФ, ОМ. Трансформатори для прогріву бетону та грунту ТМОБ. Сухі розподільні трансформатори серій ТСЛ, ТСЗГЛ. Комплектуючі для трансформаторів.
Нестандартне обладнання Нестандартне обладнання
Бункери. Вібросита (грохоти). Живильники. Дробарки та подрібнювачі. Випробувальні стенди. Резервуари. Охолоджувачі. Пиловловлювачі (циклони). Перемішувачі. Форми для виготовлення залізобетонних виробів. Прожекторні щогли та щогли освітлення. Вишки різного призначення. Траверси вантажопідйомні. Колісні пари. Склепіння сталеплавильних печей. Трайб-апарати. Віброзбудники. Пантографи. Голтовочні барабани. Шківи та інше.
Металургійне обладнання Металургійне обладнання
Водоохолоджуваний звід дугової сталеплавильної печі. Трайб-апарат. Бадья завалочна. Металургійні електродвигуни. Металургійні лебідки. Конвеєри для металургійних підприємств.
Вироби з металу. Металоконструкції Вироби з металу. Металоконструкції
Промислові, будівельні та нестандартні металоконструкції. Проектування та виготовлення виробничого обладнання з металу. Пружини стиску, розтягання, крутіння і тарілчасті пружини. Металорукави гнучкі герметичні з нержавіючої сталі. Сталеві канати (троси). Напівмуфти втулочно-пальцеві до насосів. Фланці сталеві плоскі та комірні.
Сільськогосподарське обладнання Сільськогосподарське обладнання
Гранулятори кормів, тирси і паливних пелет. Подрібнювачі трав'яних і зернових кормів. Охолоджувачі гранул і пеллет. Змішувачі кормів. Шнеки точного завантаження (шнекові дозатори). Конвеєри стрічкові, скреперно-ковшові і трубчасті. Дроворуби. Причепи та навантажувачі тракторні та інше.
Вентиляційне обладнання Вентиляційне обладнання
Промислові вентилятори загального та спеціального призначення, низького, середнього та високого тиску: відцентрові (радіальні) вентилятори ВР, ВЦ, ЦВ, осьові вентилятори В, ВО, дахові вентилятори ВКР, ВДР, пилові вентилятори ВРП, ВЦП, ВР, вентилятори високого тиску ВВД, АВД. Шахтні вентилятори ВОЕ. Канальні вентилятори. Димососи та тягодутні машини та інші.
Котли. Котельне обладнання Котли. Котельне обладнання
Котли опалювальні. Котли водогрійні. Твердопаливні котли. Електричні котли. Газові котли. Модульні теплосистеми. Котли з чавунними колосниками. Котли з водоохолоджуваними колосниками. Котли шахтні тривалого горіння. Котли з мікропроцесорним управлінням. Котли з атмосферними пальниками. Котли з закритою камерою згоряння.
Термічне обладнання Термічне обладнання
Вакуумні електропечі: камерні СНВ, СНВЭ; елеваторні СЭВ, СЭВЭ; ковпакові СГВ, СГВЭ; шахтні СШВ, СШВЭ. Електропечі опору: камерні СНО, СНЗ; шахтні СШО, СШЗ; шахтні цементаційні муфельні СШЦМ; печі камерні з висувним подом СДО; печі для плавки алюмінієвих сплавів з графітовим або чавунним тиглем САТ; ковпакові електропечі СГО, СГЗ. Гартівні баки.
Фільтри та фільтрувальні елементи Фільтри та фільтрувальні елементи
Фільтри для систем очищення рідких і газоподібних нафтопродуктів. Фільтри для свердловин. Фільтри для газодобувної галузі. Фільтри для дренажних систем (дренажні труби, трубофільтри). Фільтри для мікрокрапель (туманоуловлювачі). Фільтрувальні тканини.
Промислові компресори Промислові компресори
Роторно-поршневі компресори RPC. Холодильні роторно-поршневі компресори ХКБ та інші.
 
Азбестотехнічні вироби (АТВ) Азбестотехнічні вироби (АТВ)
Набивання сальникові азбестові та безазбестові ГОСТ 5152-84, безазбестові з штучних ниток (тефлон, кевлар, карбон, скловолокно). Азбестові шнури ШАП та ШАОН ГОСТ 1779-83. Тканина азбестова АТ та АСТ ГОСТ 6102-94. Картон азбестовий КАОН та КАП ГОСТ 2850-80. Стрічки гальмівні ЛАТ ГОСТ 1198-93. Еластичний матеріал ЕМ-1 ГОСТ 15960-79. Пароніти ПОН та ПМБ ГОСТ 481-80. Асбополотно ПНАХ-1С. Азбест хризотиловий. Азбестові армовані матеріали та інше.
Гумотехнічні вироби (ГТВ) Гумотехнічні вироби (ГТВ)
Ремені приводні: клинові вариаторні, вентиляторні, вузькопрофільні та багатоструменні, поліклинові, плоскі, зубчасті, ремені круглого перетину. Рукава високого тиску (РВТ), рукава напірні та напірно-всмоктувальні. Стрічки транспортерні (конвеєрні) гумовотканинні, поліуретанові, ПХВ, спеціальні. Техпластини гумові ТМКЩ, МБС, АМС та УМ. Манжети гумові та армовані (сальники). Кільця і шнури гумові. Силіконові вироби з термостійкої гуми. Гумові і силіконові суміші та інше.
Хімічна продукція Хімічна продукція
Хімічна сировина. Хімічні реактиви та реагенти. Промислова хімія. Синтетичні і натуральні харчові добавки. Вітаміни. Пігменти для лакофарбових виробів. Добавки хімічні для будівельних матеріалів. Добрива й підгодівлі для с/г тварин і птиці. Фармакопейна хімія. Засоби для антикорозійного захисту металевих поверхонь. Засоби миючі технічні. Препарати для гальванічних виробництв. Вироби з кварцового скла. Гранульовані пластики і полімери. Утеплювачі, термоізолятори та інше.
Технічні тканини Технічні тканини
Тканина технічна арт.86033, тканина фільтрувальний арт.56035, брезент, бельтинг, серпянка, молочка, діагональ, доместік, чефер, ТК-100, ТК-200, ТК-300, ТК-400, ТК-600, ТА-200, тла-200, ТЛА-300, ТЛК-200, ТЛК-315, ТТЛ-460, ТТЛ-600, БКНЛ-65-2, БКНЛ-150, ТК-80, ЛБ-410, ЛБ-470, ЛБ-650, ЦТК-800, ЦТК-1200, ЕР-125, ЕР-200, ЕР-400, ЕР-500, ЕР-630, ОТ-1, сукно сірошінельне, повсть тонкошерстний, фланель з начосом, бязь технічна, тканина для мішків (мішковина) бавовняна та джут, матеріал нетканий та інші. Склотканини.
Професійний інструмент Професійний інструмент
Слюсарно-монтажний інструмент та набори інструментів JONNESWAY® з довічною гарантією: викрутки, ключі комбіновані, накидні, ріжкові, динамометричні, розрізні, Т-образні з торцевою голівкою, кутові, балонні хрестоподібні. Тріскачки, воротки шарнірні і Т-подібні. Торцеві головки. Знімачі. Комплекти кутових шестіграніков. Електричний і пневматичний інструмент: гайковерти, мультиплікатори (ручні підсилювачі крутного моменту), торцеві і фланцеві (касетні) гідравлічні гайковерти, тензорні домкрати (шпільконатяжітелі).
Трубопровідна арматура Трубопровідна арматура
Засувки. Крани. Клапани (вентилі). Затвори поворотні дискові. Покажчики рівня та запірні пристрої. Регулятори тиску. Елеватори (інжектори). Конденсатовідвідники. Арматура для обслуговування нафтових та газових свердловин. Електроприводи до арматури. Фланці сталеві плоскі і комірні та інше.
Енергозберігаючі технології Енергозберігаючі технології
Економія електричної енергії: системи управління, пристрої плавного пуску електродвигунів, перетворювачі частоти, енергозберігаючі електроприводи, статичні перетворювачі. Економія палива: системи зменшення витрати пального, економайзери, магнітні активатори (фільтри), допалювачи палива та підсилювачі процесу горіння, смесеобразователі і збагачувачі паливної суміші, свічки-гармати. Економія води. Системи водопідготовки. Економія тепла. Економія газу.
Контрольно-вимірювальні прилади (КВП) Контрольно-вимірювальні прилади (КВП)
Прилади для вимірювання та контролю тиску і різниці тиску. Прилади для вимірювання та контролю витрат. Прилади для вимірювання та контролю рівня. Прилади для вимірювання та контролю температури. Виконавчі механізми. Пружні чутливі елементи. Регулюючі та виконавчі пристрої пневматичні. Реєструючі прилади. Автоматика. Газоаналізатори і газосигналізатори. Лабораторне обладнання. Шахтна автоматика. Вузли обліку газу (діафрагми, камери, патрубки) та інше.

Google+ ВКонтакте Facebook Twitter LinkedIn YouTube
Проверка PR и ТИЦ
ТОВ “Компані “Плазма”
61108, Україна, м.Харків
Тел.: +38 (057) 754-87-82
E-mail: plasmaltd.co@gmail.com