Реагент «Гідро-Ікс»

«Гідро-Ікс» - це реагент для хімічної корекції живильної води в котельнях системах, простим дозуванням в живильну воду (в бак підживлювальної води або деаератор).

Реагент Гідро-Ікс

- це розчин органічних та неорганічних компонентів, що володіє фізичними та хімічними ефектами, повністю готовий до застосування та є комплексним препаратом, за допомогою якого можна вирішити наступні завдання:

Використовуючи як живильної води для котла обробленою водою, Ви зменшуєте утворення накипу та корозії, але не запобігти їх повністю. Утворення накипу в котлі або теплообміннику призведе до подорожчання експлуатації котла через збільшення витрат палива. Наприклад, всього 1 мм вапняного нальоту приводить до перевитрати енергії на 10%.

Між періодичними хімічними чистками котла система працює з відкладеннями, що призводить до перевитрати палива та корозійним процесам, тобто, неефективної роботи системи в цілому.

Ми пропонуємо не проводити чистку котла традиційними методами, такими як хімічна, механічна, гідравлічна або механіко-хімічна, тому що подібні методи часто неефективні та негативно позначаються на експлуатаційних характеристиках котла та терміни його служби.

Методика кондиціювання котельні води дозволяє без зупинки котла видалити існуючу накип та запобігти утворенню відкладень в майбутньому. Даний метод передбачає дозування реагенту Гідро-Ікс безпосередньо в бак-деаератор, тим самим розпочавши процес осадження солей жорсткості до котла, що знизить коефіцієнт продування котла та запобіжить потрапляння кисню в котел, що поряд з формуванням магнетитового захисного шару виключить корозію.

Дозування реагенту «Гідро-Ікс»:
Парові котли Водогрійні котли
Разове - 1л на 1м³ води у котлі Разове - 0,5л на 1м³ води у системі
Постійне - 40 мл на 1м³ зм'якшеної підживлювальної води та на поворотний конденсат Постійне - 0,5 л на 1м³ зм'якшеної підживлювальної води
Устаткування для дозування: насос-дозатор з приладдям Устаткування для дозування: насос-дозатор з приладдям
Місце дозування реагенту: у підігрівається резервуар (бак підживлювальної води або деаератор) Устаткування для контролю насичення: pH-електрод та pH-контролер.
Устаткування для фільтрації: магнітно-рукавний фільтр з помпою нагнітальний, встановлений через байпас.
Місце дозування реагенту: у підігрівається резервуар (бак підживлювальної води).

ТОВ “Компані “Плазма”® здійснює постачання хімічної продукції зі складу у Харкові у строки та за доступними цінами, на вигідних для Вас умовах.

Контактна інформація:
Тел.: +38 (050) 402-50-58, (067) 620-06-27, (067) 696-77-22, (057) 750-70-47
E-mail: genya_t@yahoo.com

ТОВ “Компані “Плазма”
61108, Україна, м.Харків
Тел.: +38 (050) 402-50-58, (067) 620-06-27, (067) 696-77-22, (057) 750-70-47
E-mail: genya_t@yahoo.com