Вироби з металу. Металовироби

Вироби з металу

Вироби з металу

застосовуються в безлічі галузей промисловості, будівництва та народного господарства, вони характеризуються надійністю, практичністю і довговічністю. За своїм зовнішнім виглядом можуть бути всіляких форм, розмірів та конфігурацій.

Такі вироби мають два основних призначення - функціональне та естетичне, і відрізняються наступними параметрами:
- Вони мають високу міцність;
- У виробництві метал має високу гнучкість, що дозволяє виконувати найскладніші деталі, малюнки , конструкції;
- Вони не псуються від тривалої експлуатації і мало схильні до дії агресивного навколишнього середовища.

Ми пропонуємо Вам широкий вибір виробів з металу, елементів, деталей та конструкцій, які відповідають високим вимогам, що пред'являються замовниками. У нас Ви можете придбати готові або ж замовити необхідні вироби з металу по кресленнях або зразкам. Використовуючи великий досвід у виготовленні металовиробів, наявні виробничі площі, устаткування й верстати, а також застосовуючи сучасні технології металообробки, ми можемо виготовити металовиріб або металоконструкцію будь-якої складності.

Важливим показником нашого підходу до виготовлення виробів з металу є те, що ми використовуємо тільки новий листової або профільний прокат металу. Довіряючи нам виробництво металовиробів, клієнт отримує продукт з високими показниками стійкості до деформації та довговічності.

Вартість виготовлення металовироби варіюється у залежності від складності та технологічності проекту, від використовуваного металопрокату і виду лакофарбового покриття. Ціна виготовлення виробів з металу прораховується фахівцями компанії у найкоротші терміни. Маючи широку географію замовників, ми здійснюємо виготовлення, доставку та монтаж виробів з металу не тільки у Харкові, а по всій Україні.

Також ми можемо Вам запропонувати виготовлення металоконструкцій, виготовлення нестандартного обладнання, виготовлення промислового обладнання для різного технологічного застосування, а також його складових елементів, компонентів та комплектуючих.

ТОВ “Компані “Плазма”® вже кілька років є одним з провідних постачальників виробів з металу (металовиробів), таких як сталеві канати, металорукава, пружини, муфти та напівмуфти, фланці, стандартні та нестандартні металоконструкції, сітка, електроди та інше. Якщо Вам необхідно купити які небудь металовироби, зв'яжіться з нашими фахівцями, і отримаєте більш детальну інформацію.

 
  • Контактна інформація:
    Тел.: +38 (067) 878-05-51
    E-mail: zakharovalexey2@gmail.com