Гірничо-шахтне обладнання. Шахтне устаткування

Гірничо-шахтне обладнання

Гірничо-шахтне обладнання

(ГШО) застосовується в основному для видобування корисних копалин. Але, в даний час, знаходить широке застосування не тільки у гірничо-видобувній промисловості, але і в таких галузях, як металургія, машинобудування, енергетика, хімічна промисловість та іншіх.
Якщо говорити про класифікацію гірничошахтного обладнання, то його поділяють на шахтне, кар'єрне, збагачувальне та транспортне устаткування.

Перелік використовуваного обладнання у гірничо-видобувній та збагачувальної галузі надзвичайно великий, це бурильні машини та установки, гірничі машини та комплекси для підземного видобутку корисних копалин; гірничопрохідницькі машини та комплекси; гірничі машини та комплекси для відкритого видобутку корисних копалин; кошти гідромеханізації гірських робіт; гірничо -транспортні машини; машини шахтного водовідливу, вентиляційні та компресорні установки; машини шахтного підйому та інше.

Одне з основних напрямок діяльності ТОВ “Компані “Плазма”® - комплексне постачання підприємств і організацій гірничошахтним і збагачувальним устаткуванням, а також комплектуючими та запасними частинами до нього для гірничо -збагачувального, вугільного і металургійного комплексів України та країн СНД.

Диплом УГОЛЬ/МАЙНИНГ 2012
Представники нашої компанії відвідали 12-у Міжнародну спеціалізовану виставку вуглевидобувних і переробних технологій та обладнання «ВУГІЛЛЯ/МАЙНИНГ 2012», яка проходила з 4 по 7 вересня 2012 року в м. Донецьку. Вони ознайомилися з представленою продукцією та технологіями які використовуються у металургії, машинобудуванні, коксохімічної промисловості, будівництві. Поспілкувалися з представниками компаній-виробників, дізналися про умови поставки та використанні різного устаткування, машин і агрегатів виробництва України, Росії, Білорусі, Казахстану, Польщі, Чехії, Німеччини та іншіх країн.

ТОВ “Компані “Плазма”® вже кілька років є одним з провідних постачальників гірничошахтного обладнання, такого як шахтні вентилятори, шахтні лебідки, породонавантажувальні машини, бурові верстати, перфоратори та інше.

 
  • Контактна інформація: Тел.: +38 (099) 688-33-20, (094) 977-79-40, (057) 781-49-40
    Тел./Факс: +38 (057) 781-14-40
    E-mail: ptoplasma@gmail.com