Нестандартне виробниче обладнання

Нестандартне обладнання

Нестандартне обладнання

- це устаткування не виготовляється промисловістю серійно, а замовляється за спеціальними технічними умовами, зі зміною характеристик, зі спеціальними комплектуючими виробами, зі зміною конструкційних матеріалів або конструкцій окремих деталей, можливість виготовлення та постачання якого вимагає попереднього узгодження з виробником. Таке обладнання часто є дуже важливим компонентом у виробничих процесах на металургійних, гірничодобувних, нафтопереробних, аграрних підприємствах, на хімічних виробництвах, в машинобудуванні, в енергетичному комплексі та інших галузях промисловості.

Основну номенклатуру виготовляється нами нестандартного обладнання складають: силосні бункера, бункера-живильники, бункера-дозатори, бункери-накопичувачі, вібросита (грохоти), вібраційні живильники, дробарки і подрібнювачі, випробувальні стенди, насоси, конвеєри, ємності та резервуари, охолоджувачі, циклони, пиловловлювачі, перемешівателі, форми для залізобетонних виробів (ЗБВ), прожекторні щогли і щогли освітлення, вишки різного призначення, траверси вантажопідйомні, колісні пари, водоохолоджувані склепіння сталеплавильних печей, трайб-апарати, віброзбудник, пантографи, голтовочні барабани, шківи, привідні і натяжні барабани, а також інші види і типи обладнання для різних виробничих та технологічних процесів.

Для виготовлення виробів використовується тільки якісна сировина і матеріали вітчизняного і імпортного виробництва. Всі матеріали і комплектуючі проходять строгий вхідний контроль відповідно до нормативно-технічною документацією.

ТОВ "Компані "Плазма" має в своєму розпорядженні продуктивної базою, оснащеною сучасним металообробних і термічним обладнанням, а також кваліфікованими інженерними та робітничими кадрами.

У число наших ділових партнерів входять такі промислові підприємства України як: ПрАТ «Полтавський ГЗК», ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», ТОВ «Єристівський ГЗК», ТОВ «ДТЕК», ТОВ «Метінвест Холдинг», ПАТ «Центренерго», АТ «АрселорМіттал Теміртау», Євраз Суха Балка, ПАТ «Запоріжсталь», Агрохолдинг Kernel Holdings S.A., Albchrome shpk, Georgian American Alloys, Inc., JSC RMG Copper.

Нестандартне обладнання

ТОВ "Компані "Плазма"® вже кілька років є одним з провідних постачальників промислового устаткування для різного технологічного застосування. Якщо Вам необхідно спроектувати або виготовити стандартне або нестандартне виробниче обладнання, конструкцію або їх компонент, зв'яжіться з нашими фахівцями, і отримаєте більш детальну інформацію.

Контактна інформація:
Tel: +38 (097) 311-25-94
E-mail: glushenokrg@gmail.com, pumpplasma@gmail.com

ТОВ “Компані “Плазма”
61108, Україна, м.Харків
Тел.: +38 (097) 311-25-94
E-mail: glushenokrg@gmail.com, pumpplasma@gmail.com