Підйомно-транспортне устаткування. Вантажопідйомне обладнання

Підйомно-транспортне устаткування

Підйомно-транспортне устаткування

малої та середньої вантажопідйомності має широку область застосування: будівельні бази, дрібні виробництва, великі заводи, великі термінали, складські приміщення, магазини, супермаркети і т.д. Вантажне обладнання не потребує складному технічному обслуговуванні, не вимагає спеціальних навичок, має довгий термін служби.

Одне з основних напрямок діяльності ТОВ “Компані “Плазма”® - комплексне постачання підприємств і організацій підйомно-транспортним устаткуванням та вантажопідйомної технікою для роботи з різними видами вантажів. Ми продаємо наступні види цього обладнання та комплектуючих до нього: талі електричні (тельфери, електроталі), талі ручні, лебідки електричні, лебідки ручні, конвеєри стрічкові (транспортери), грейфери, коуши, гаки, захвати, ланки, будівельні підйомники, кран-балки, крани козлові, крани мостові, домкрати, гальма кранові, штовхачі, гаки кранові та чалочні, підйомники вантажні, стропи й інші механізми.

ТОВ “Компані “Плазма”® є офіційним представником на території України наступних виробників підйомно-транспортного обладнання та комплектуючих:
ELMOT AD
Болгарські канатні електричні талі (тельфери)
Сертифікат представника
ТОВ Устаткування кранове ВіКрон
Грейфери та електромагніти
Дилерське свідоцтво
ЗАТ НВП Бетта
Лебідки електричні. Гальма колодкові. Крани будівельні малотоннажні.
Сертифікат представника
ЗАТ Редуктор
Редуктори 1Ц2У, 1Ц3У, 1Ц2Н, Ц2Н, Ц2У, Ц2, ЦДН, PM, РК, В-400, ВК, ВКУ, КЦ2, КЦ1, РЦД, Ч, 2Ч, 1Ч
Свідоцтво представника
Група компаній Елком
Загальнопромислові електродвигуни 5АИ. Кранові електродвигуни 5МТ.
Дилерське свідоцтво

Талі, лебідки, домкрати гідравлічні, електричні талі, підкатні домкрати, штовхачі, стропи, тельфери, кран-балки - сьогодні дуже широко використовуються будівельними компаніями. Більш того, є можливість придбати будівельні механізми абсолютно різних конфігурацій: різною вантажопідйомністю, різним способом управління, різною довжиною ланцюга (троса) та інше. Ви обов'язково підберете собі необхідну підйомно-транспортну техніку для роботи з різними видами вантажів.

Підбираючи необхідне будівельне обладнання, слід пам'ятати, що підйомно-транспортні механізми (включаючи компоненти) повинні бути, виготовлені з доброякісного матеріалу і мати високу міцність, використовуватися за призначенням підготовленим персоналом.

ТОВ “Компані “Плазма”® вже кілька років є одним з провідних постачальників вантажопідйомного обладнання та підйомно-тягових механізмів, таких як талі електричні, тельфера, електроталі, талі ручні, лебідки, домкрати, гальма та штовхачі, крани, кранбалки та інше.

 
  • Контактна інформація: Тел.: +38 (099) 688-33-20, (094) 977-79-40, (057) 781-49-40
    Тел./Факс: +38 (057) 781-14-40
    E-mail: ptoplasma@gmail.com