Редуктори та мотор-редуктори

Редуктори та мотор-редуктори

Редуктори та мотор-редуктори

є незамінними складовими практично будь-якої механічної машини. Відрізняються величезною універсальністю завдяки великій кількості різновидів, виконань та типорозмірів. Широко застосовуються в машинах і механізмах різних галузей промисловості та народного господарства: металургійне і вуглевидобувне обладнання, підйомно-транспортні і лісозаготівельні машини, енерго-машинобудування, нафтова і газовидобувна промисловість, сільськогосподарське і переробне машинобудування, будівельна індустрія та інші.

Редуктор - це механізм, передавальне ланка, що служить для пониження частоти обертання і відповідно підвищення обертаючого моменту веденого вала в порівнянні з валом ведучим. Відбудеться з зубчастих або черв'ячних передач, укладених в окремий закритий литий або зварний корпус і працюють у масляній ванні.

Мотор-редуктор - це окремий самостійний агрегат, який являє собою електродвигун і редуктор, з'єднані у єдиний моноблок. Він компактніший в порівнянні з приводом на базі редуктора, його монтаж значно простіше, крім того, зменшується матеріаломісткість фундаментної рами, а для механізму з насадним виконанням (з порожнистим валом) не потрібно ніяких рамних конструкцій.
Найбільшого поширення в промисловості одержали планетарні та циліндричні мотор-редуктори, виконані за соосной схемою взаємного розташування електродвигуна і вихідного валу. А також черв'ячні мотор-редуктори з розташуванням електродвигуна під 90° до вихідного валу.

ТОВ “Компані “Плазма”® є офіційним представником на території України наступних виробників редукторів та мотор-редукторів:
ЗАТ Редуктор
1Ц2У, 1Ц3У, 1Ц2Н, Ц2Н, Ц2У, Ц2, ЦДН, PM, РК, В-400, ВК, ВКУ, КЦ2, КЦ1, РЦД, Ч, 2Ч, 1Ч
Свідоцтво представника

Редуктори та мотор-редуктори класифікуються за такими основними ознаками:
за типом передачі - зубчасті, черв'ячні, зубчато-черв'ячні;
по числу ступенів - одноступінчасті, двоступінчасті і т.д.;
по типу зубчастих коліс - циліндричні, конічні, конічної-циліндричні і т.д.;
за відносним розташуванню валів в просторі - горизонтальні, вертикальні.
Виконання редуктора визначається передавальним числом, формою кінців валів та варіантом зборки.

ТОВ “Компані “Плазма”® є одним з провідних постачальників черв'ячних, циліндричних, червячно-циліндричних, конічних, конічної-циліндричних, планетарних, хвильових, глобоїдних редукторів та мотор-редукторів у різних варіантах виконання.

Якщо Вам необхідно купити редуктор або мотор-редуктор або інше промислове обладнання, зв'яжіться з нашими фахівцями, і отримаєте більш детальну інформацію.

 
  • Контактна інформація: Тел.: +38 (099) 688-33-20, (094) 977-79-40, (057) 781-49-40
    Тел./Факс: +38 (057) 781-14-40
    E-mail: ptoplasma@gmail.com