Азбестотехнічні вироби, Азбестові вироби, АТВ

Азбестотехнічні вироби

Азбестотехнічні вироби

широко використовуються як ущільнювачі з термостійкого теплоізоляційного та електроізоляційного матеріалу, а також огнеізоляторов в різних галузях промисловості для герметизації різних сполук в різних середовищах. Азбестові вироби ефективні і стійкі до впливу при застосуванні у високотемпературних, маслобензінових та агресивних середовищах.
У виробництві азбестових виробів основним матеріалом, як правило, служить азбест хризотиловий (азбестова крихта), здатний без збитку для механічної міцності витримувати температуру до +500 °C. Цей матеріал використовується і самостійно, наприклад для теплоізоляції нагрівальних приладів або парових котлів. На основі азбесту виготовляють цілий спектр виробів і матеріалів різного призначення.

Різні азбестотехнічні вироби (АТB) призначені в основному для електро- та теплоізоляції і застосовуються у виробництві трубопроводів, паропроводів, в лиття та металургії. Наприклад, такий теплоізоляційний і прокладочний матеріал, як тканина азбестова, відрізняється досить широкою сферою застосування, починаючи від пошиття спецодягу і закінчуючи виробництвом рукавів, манжет, асбопластіків, асботекстолітів та інших виробів промислового призначення.

 • Набивання сальникові АП, АПР, АГИ, АС, АР, АГС, ЛП, ЛС, ПП, ХБП
 • Набивання сальникові МС та НУ
 • Шнури азбестові
 • Тканини азбестові
 • Папери азбестові
 • Картони азбестові
 • Стрічки гальмівні
 • Стрічки азбестові електроізоляційні
 • Пароніти
 • Полотно азбестове
 • Азбест хризотиловий
 • Стрічка фторопластова ФУМ
 • Склотканини
 • ГОСТи та ТУ для азбестотехнічних виробів (АТВ)

Ще один теплоізоляційний матеріал на основі азбесту, неткане асбополотно також призначено для ізоляції гарячих поверхонь. Таке азбестове полотно здатне витримувати температуру до +400 °C.На основі азбесту випускається також міцний та еластичний папір (азбопапір), сферою застосування якої є ізоляція трубопроводів, паропроводів та інших гарячих поверхонь з температурою до +500 °C, а також литво і металургія.

Шнур азбестовий - ще один різновид АТB. Крім хризотилового азбесту, матеріалом для його виробництва служать волокна бавовни та волокна хімічного походження. Зовні такий шнур додатково обмотаний азбестовими нитками. Азбестові шнури застосовуються в теплопровідних системах і теплових агрегатах для ущільнення з'єднань та теплоізоляції. Сферою їх використання є теплові мережі ЖКГ та багато галузей аграрної промисловості.

До азбестових прокладочних матеріалів відноситься паронит, призначений для герметизації різноманітних сполук, що знаходяться під впливом агресивних середовищ, високого тиску або високої температури. Сфера застосування пароніту дуже обширна - це металургія і металообробка, хімічної та нафтохімічної промисловості, електроенергетика і електротехніка.

Користуються попитом АТB і в машинобудуванні. Так, вироблені на основі азбесту гальмівні стрічки застосовуються в гальмівних і фрикційних вузлах різних машин і механізмів, де вони виступають в якості накладок.

Також затребувані і сальникові набивання, за допомогою яких проводиться заповнення сальникових камер, завдяки чому виконується герметизація як рухомих, так і нерухомих з'єднань в різних механізмах. Відмінності в експлуатаційних властивості тих чи інших видів сальникових набивок визначаються їх складом, куди, крім азбесту, можуть входити просочення з жирового антифрикционного складу, суспензії фторопласта і тальку або графіту.

Азбестотехнічні вироби широко використовуються у таких галузях як хімічна, електротехнічна, енергетичної, металургійна промисловість, автомобілебудування, нафтогазова та нафтохімічна промисловість, будівництво, машинобудування, сільське господарство, харчова промисловість, медицина та інші.

Асбестові вироби підлягають транспортуванню усіма видами транспорту відповідно до правил перевезення вантажів, що діють на даному виді транспорту.
Зберігати азбестові вироби слід в закритих приміщеннях, під навісом та на відкритих складських площах, при цьому азбест має бути упакований в синтетичної тарі закритою вологонепроникним матеріалом.

 
 • Контактна інформація: Тел.: +38 (057) 727-08-09, (099) 681-95-56, (098) 928-07-62
  E-mail: ooogrout@gmail.com
 • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії