Котельне обладнання: котли опалювальні та водогрійні

Котли опалювальні. Котли водогрійні

Котел

- це теплообмінник, що передає енергію, яка купується при згоранні палива, теплоносія, яким у класичній системі є вода, пара або паровоздушная суміш. Котельне обладнання незамінне для підтримки життєдіяльності багатьох виробничих процесів. Котли поділяються на два основних види: парові і водогрійні.

Сучасне котельне обладнання представлено різними типами котлів, кожен з яких має свою специфіку використання та умови експлуатації. Найбільш популярні і затребувані сьогодні котли на газу і котли на твердому паливі, оскільки саме ці види палива сьогодні найбільш доступні і дешеві.

Твердопаливні котли вигідні тим, у кого немає можливості підключити свою систему опалення до газової магістралі, а також для тих, кому зручніше використовувати для опалення дрова, торф, вугілля або інші види твердого палива. Твердопаливні котли відмінно підходять для використання на дачах, в заміських будинках і котеджах, вони надійні, потужні і прості в роботі.
Котли твердопаливні дозволяють обігрівати як маленькі приміщення, так і приміщення великої площі. Сучасні твердопаливні котли обладнані автоматичною системою контролю за роботою обладнання, що значно підвищує безпеку його використання. Корпус котла може бути виготовлений з чавуну або сталі, в якості теплоізоляції використовуються нові безазбестові матеріали.
Такі котли розрізняються за матеріалом з якого вони виготовляються - сталеві та чавунні. Крім цього вони діляться на 2 основних види: традиційні та піролізні. Традиційні твердопаливні котли працюють на вугіллі та дровах. Основною особливістю піролізних котлів є їх високий ККД, за рахунок більш економічного згоряння палива, в піролізних котлів продуктом згоряння є не стільки вугілля або дрова, скільки газ, що виділяється при їх згоранні. Також їх можна розділити за видами використовуваного палива це: твердопаливні котли для спалювання великої фракції, для гранульованого палива, утилізатори, універсальні твердопаливні, універсальні багатопаливні.

Газові котли - це найпоширеніший вид котельного обладнання. Їх встановлюють і в приватних будинках, і в котельнях, які опалюють громадські установи або житлові мікрорайони, оскільки газ - найдешевше і доступне паливо. Як правило, більшість газових котлів розраховані на роботу на природному газі, але при деяких змінах в конструкції можуть працювати і на зрідженому.
За способом монтажу вони діляться на підлогові (більш потужні і габаритні) і навісні (компактні, що мають невелику потужність але високий ККД). Крім того, котли такого типу можуть бути одноконтурними (використовуються тільки для опалення приміщень) та двоконтурні (для опалення і подачі гарячої води). Розмір і потужність котла залежить від площі приміщення, яке він буде обігрівати. За способом відведення газів поділяються на атмосферні (використовують природну тягу), турбовані (з примусовою подачею повітря зовні і з приміщення) і конденсаційні (турбований з можливістю використання тепла відпрацьованих газів).

Електричні котли мають ряд переваг перед іншими видами котлів, а саме: є ефективним рішенням при відсутності газу, екологічно безпечні, безпечні при експлуатації, мають низький рівень шуму і високоточну регуляцію, можуть використовуватися як резервна система опалення. Розрізняються по потужності і діапазону теплової потужності.

ТОВ "Компані “Плазма”® вже кілька років є одним з провідних постачальників котельного обладнання, а саме: твердопаливних опалювальних та водогрійних котлів на вугіллі, дровах, тирсі, відходах деревообробки, лушпинні, фрезерувати торфі, торфобрикетах, а так само різних аксесуарів для котлів. Ми підберемо Вам котел і здійснимо його доставку в самі стислі терміни.
Ми також надаємо таку затребувану послугу, як заміна газових котлів на твердопаливні.

 
  • Контактна інформація: Тел.: +38 (067) 389-40-61
    Тел./Факс:
    E-mail: uliyaruz@gmail.com
  • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії