Сіль вуглеамонійна (амоній вуглекислий, гідрокарбонат амонію)

Сіль вуглеамонійна

Сіль вуглеамонійна (амоній вуглекислий, гідрокарбонат амонію)

харчова представляє собою кристалічну речовину білого кольору наступного складу: двовуглекислого амонію (у перерахунку на суху речовину) - не менше 99%, вуглекислого амонію (у перерахунку на суху речовину) - не більше 1%, води - не більше 3%.
Застосовуються в харчовій промисловості при виробництві борошняних кондитерських виробів як хімічний розпушувач (Е503) замість амонію вуглекислого харчового.

Хімічна формула: NH4HCO3

Дозування вуглеамонійної солі у порівнянні з амонієм вуглекислим збільшується на 30%. Перед вживанням вуглеамонійну сіль розчиняють у воді при температурі не вище 20 °C та додають у емульсію рецептурну суміш безпосередньо перед введенням борошна.

Основні технічні вимоги солі вуглеамонійної харчової ГОСТ 9325-79:
Найменування показника Норма
Масова частка (NH3), % не менше 20,9
Масова частка важких металів (Pb), % не більше 0,0005
Масова частка миш'яку (As), %, не більше 0,0001
Масова частка заліза (Fe), %, не більше 0,001
Масова частка хлоридів (Сl), %, не більше 0,001
Масова частка нерозчинних у воді речовин, %, не більше 0,005

Вуглеамонійні солі (ГОСТ 9325-79) - суміш різних карбонатів амонію. Основними є карбонат амонію (NH4)2CO3 та бікарбонат амонію NH4HCO3.
Амоній вуглекислий, Гідрокарбонат амоніюЗастосовуються у технології органічного синтезу та фарбування, у виробництві хімічних реактивів, флотаційних процесах, при виробленні хромових шкір, у харчовій промисловості при випіканні хлібобулочних та кондитерських виробів, у сільському господарстві в якості добрива (особливо ефективні під картоплю, овочеві та кормові культури) та консерванту кормів.
Мають унікальні денітрифікуючі властивості - сповільнюють або зовсім припиняють процес нітрифікації грунту, що сприяє прискоренню дозрівання та підвищення врожаю.
При використанні солей як консервант у масі (фуражне зерно підвищеної вологості, подрібнені качани кукурудзи, силос, сінаж, сіно, вологе льоносировина та інше) припиняються гнильні процеси, забезпечується висока схоронність живильних речовин, знижується вміст нітратів та активної кислотності кормів.

Солі вуглеамонійні марки А застосовуються для органічних синтезів та виробництва хімічних реактивів.
Солі вуглеамонійні марки Б застосовуються для процесів флотації, фарбування, нейтралізації хромових шкір та в металургійній і урановидобувної промисловості.
Солі вуглеамонійні також широко використовуються у сільському господарстві у якості добрива (особливо ефективні під картоплю, овочеві та кормові культури) та консерванту кормів.

Основні технічні вимоги вуглеамонійніх солей:
Найменування показника Норма
А Б
Зовнішній вигляд Кристали білого, сірого або рожевого кольору
Масова частка аміаку (NH3), %, не менше 21,0 20,7
Масова частка залишку після прожарювання, %, не більше 0,008 0,02

Солі вуглеамонійні нестійкі на повітрі, подвеpгаются поступового pазложенію з виділенням аміаку та вуглекислого газу.

ТОВ “Компані “Плазма”® здійснює постачання синтетичних харчових добавок зі складу у Харкові у строки та, на вигідних для Вас умовах.

 
  • Контактна інформація: Тел.: +38 (050) 402-50-58, (067) 620-06-27, (067) 696-77-22, (057) 750-70-47
    E-mail: genya_t@yahoo.com
  • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії