Кальцій хлористий (хлорид кальцію)

Кальцій хлористий

Кальцій хлористий технічний

- застосовується в хімічній, лісової та деревообробної, нафтової, нафтопереробної та нафтохімічної промисловості, у холодильній техніці, у будівництві та виготовленні будівельних матеріалів, у кольоровій металургії, при будівництві та експлуатації автомобільних доріг, а також як осушувач та для інших цілей.
Кальцій хлористий випускається трьох марок: кальцинований, гідратірованний та рідкий. Розмір частинок кальцію хлористого, що випускається у вигляді лусочок та гранул, не повинен перевищувати 10мм.

Хімічна формула: CaCl2

Вимоги безпеки
Кальцій хлористий пожежо- та вибухобезпечний, за ступенем впливу на організм відноситься до речовин 3-го класу небезпеки.

Упаковка, транспортування та зберігання
Кальцинованої та гідратірованний хлористий кальцій упаковують в м'які спеціалізовані контейнери разового використання, сталеві барабани, поліетиленові мішки, за угодою із споживачем - у п'ятишарові бітумірованние мішки. Рідкий хлористий кальцій заливають в металеві бочки або залізничні цистерни.

Хлорид кальціюКальцій хлористий транспортують будь-яким видом транспорту. Рідкий хлористий кальцій транспортують у залізничних або автомобільних цистернах. Хлористий кальцій, упакований в мішки, сталеві барабани, металеві бочки, по залізниці транспортують критими залізничними вагонами, упакований в м'які спеціалізовані контейнери - піввагонами.
Хлористий кальцій зберігають у закритих складських приміщеннях, що виключають попадання вологи. На відкритих майданчиках допускається зберігання хлористого кальцію, упакованого в м'які спеціалізовані контейнери або мішки, сформовані в транспортні пакети, скріплені термозбіжною плівкою. Майданчик, де укладаються пакети та м'які контейнери, повинна бути очищена від виступаючих та гострих предметів.

Гарантійний термін зберігання продукту - 8 місяців з дня виготовлення.

Фізико-хімічні показники хлористого кальцію ГОСТ 450-77:
Найменування показника Норма для марки та сорту
Кальцинований Гідратірованний Рідкий
Вищий Перший
Зовнішній вигляд Порошок або гранули білого кольору Луски або гранули білого або сірого кольору Розчин жовтувато-сірого або зеленуватого кольору прозорий або з легкою каламуттю
Масова частка хлористого кальцію, %, не менше 96,5 90,0 80,0 35,0
Масова частка магнію в перерахунку на MgCl2, %, не більше 0,5 0,5 - -
Масова частка інших хлоридів, у тому числі MgCl2, у перерахунку на NaCl, %, не більше 1,5 - 5,5 3,0
Масова частка заліза (Fe), %, не більше 0,004 0,004 - -
Масова частка не розчинної у воді залишку, %, не більше 0,1 0,5 0,5 0,15
Масова частка сульфатів у перерахунку на SO4²־, %, не більше 0,1 - 0,3 -
Вимоги безпеки хлористого кальцію:
Клас небезпеки 3
Основні властивості та види небезпеки
Основні властивості Твердий продукт - порошок, гранули або лусочки білого або сірого кольору, рідкий - розчин жовтувато-сірого або зеленуватого кольору, прозорий або з легкою каламуттю.
Вибухо- та пожежонебезпека Пожежо- та вибухобезпечний.
Небезпека для людини Хлористий кальцій швидко поглинає вологу, при систематичному впливі дратує та осушує шкіру, особливо дратівливо діє на слизові оболонки верхніх дихальних шляхів та очей.
Засоби індивідуального захисту Спецодяг, спецвзуття, індивідуальні засоби захисту.
Необхідні дії в аварійних ситуаціях
Загального характеру  
При витоку, розливі та розсипу  
При пожежі  
Нейтралізація  
Заходи першої допомоги При попаданні на шкіру та очі обмити рясної струменем води.

ТОВ “Компані “Плазма”® здійснює постачання хімічної продукції зі складу у Харкові у строки та, на вигідних для Вас умовах.

 
  • Контактна інформація: Тел.: +38 (050) 402-50-58, (067) 620-06-27, (067) 696-77-22, (057) 750-70-47
    E-mail: genya_t@yahoo.com
  • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії