Порошок мідний ПМС-1

Порошок мідний

Порошок мідний ПМС-1

ГОСТ 4960-75 це електролітичне речовина, має досить складний хімічно склад, але при цьому масова частка міді у порошку має високий рівень, тому, часто продукт визначається як порошок мідний електролітичний стабілізований чистотою 99,5%.
Мідний порошок пожежо-, вибухобезпечний та нетоксичний. Він не повинен мати сторонніх включень та грудок. Насипна щільність порошку ПМС-1 повинна становити 1,25 - 1,9г/см³.

Порошок мідний ПМС-1 отримують за допомогою технології електролітичного осадження у процесі обробки сірчанокислого розчину сульфату міді, але не тільки. Може застосовуватися і механічний спосіб отримання порошку.

Залежно від фізико-хімічних властивостей мідний порошок виготовляють наступних марок:
ПМ - порошок нестабілізованим;
ПМС-1, ПМС-А - порошок стабілізований;
ПМС-К - порошок стабілізований конопаточний;
ПМС-В - порошок стабілізований;
ПМС-Н - порошок стабілізований нізкодісперсний.

Порошок ПМС-1Застосування мідного порошку.
C давніх часів мідний порошок використовувався для створення декоративних фарб. Кераміка та живопис не обходилися без застосування мідних порошків. В даний час мідні порошки отримали активне застосування для виготовлення деталей методом порошкової металургії та інших цілей, переважно в електротехнічній, приладобудівної, машинобудівної, хімічної та авіаційної промисловості, а так само в нанотехнологіях. Його використовують у виробництві протизносних препаратів, в автомобільній промисловості при виготовленні автомобільних покришок, та багатьох інших галузях промисловості та народного господарства. Зокрема мідний порошок ПМС-1 призначений для використання у порошковій металургії для виготовлення спечених виробів, кілець, втулок та іншого, та в приладобудуванні.

Упаковка, транспортування та зберігання
Мідні порошки упаковуються у герметизовані сталеві оцинковані барабани з поліетиленовим вкладишем по 85кг. Транспортуються всіма видами критих транспортних засобів.
Мідний порошок зберігають в упаковці виробника в закритих приміщеннях при температурі не вище 25 °C, за відсутності у навколишній атмосфері окисляючих речовин. Гарантійний термін зберігання - 6 місяців з моменту виготовлення.

ТОВ “Компані “Плазма”® здійснює постачання хімічної продукції зі складу у Харкові у строки та, на вигідних для Вас умовах.

 
  • Контактна інформація: Тел.: +38 (050) 402-50-58, (067) 620-06-27, (067) 696-77-22, (057) 750-70-47
    E-mail: genya_t@yahoo.com
  • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії