Залізний купорос (Залізо сірчанокисле, Сульфат заліза)

Залізний купорос

Залізний купорос

преставляет собою кристали зеленувато-блакитного кольору. Застосовується в хімічній промисловості, кольорової металургії, енергетиці, як компонент електроліту в гальванотехніці, консервант деревини, фунгіцид, в отриманні пігментів, як відновник.

У сільському господарстві залізний купорос використовується для хімічної меліорації грунтів, для боротьби зі шкідниками садів та слимаками, знищення мохів та лишайників, грибкових спор; для живлення рослин, як каталізатор в освіті хлорофілу (при недоліку заліза рослини хворіють хлорозів та листя втрачають зелене забарвлення). Крім цього залізо входить до складу багатьох окислювальних ферментів та відіграє велику роль у диханні рослин.

Залізний купорос є сировиною для отримання феррону та феррі-гіпсу (суміш гідратів оксидів заліза та гіпсу з наповнювачем). Цей матеріал придатний для теплової ізоляції хімічної апаратури.

Залізо сірчанокисле, Сульфат залізаХімічна формула: Fe2SO4 × nH2O.       Сертифікат

Купорос залізний застосовується при виготовленні будівельних плит, очищення промислових та стічних вод від хромових та ціаністих солей, приготуванні мінеральних фарб (берлінська лазур), виготовленні чорнила, фарбуванні вовни в текстильній промисловості (в якості протрави), забарвлення шкір (у шкіряній промисловості ), збагаченні многосерністих вугілля (в якості середовища), вилучення корисних компонентів з руд; виробництві залізо-нікелевих акумуляторів.

Фізико-хімічні показники залізного купоросу :
Найменування показника Норма
1-й сорт 2-й сорт
Масова частка сульфату заліза (II), %, не менше 52 47
Масова частка вільної сірчаної кислоти, %, не більше 0,3 1,0
Масова частка нерозчинних у воді речовин, %, не більше 0,2 1,0

Стандарт якості: ГОСТ 6981-94.

Вимоги безпеки
За ступенем впливу на організм людини відноситься до речовин III класу токсичності (помірно небезпечний). Гранично допустима концентрація аерозолю сульфату заліза (П) в повітрі робочої зони виробничих приміщень 2мг/м. Негорючий, пожежо- та вибухобезпечний.

ТОВ “Компані “Плазма”® здійснює постачання хімічної продукції зі складу у Харкові у строки та, на вигідних для Вас умовах.

 
  • Контактна інформація: Тел.: +38 (050) 402-50-58, (067) 620-06-27, (067) 696-77-22, (057) 750-70-47
    E-mail: genya_t@yahoo.com
  • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії