Кислота ортофосфорна

Кислота ортофосфорна

Кислота ортофосфорна

це слабо-жовта або жовта рідина, при кімнатній температурі являє собою тверду речовину (безбарвні гігроскопічні кристали), при температурі вище 213° C представляє собою пірофосфорную кислоту H4P2O7. Зазвичай, ортофоосфорной кислотою, прийнято вважати її 85% водний розчин (безбарвна сиропоподібна рідина без запаху).

Ортофосфорна кислота добре розчиняється у воді, так само кислота ортофосфорна розчиняється в етанолі та інших звичайних розчинниках.

Хімічна формула: H3PO4.

Область застосування ортофосфорної кислоти.
Застосовують ортофосфорну кислоту досить широко. Основним її споживачем служить виробництво фосфорних та комбінованих добрив: фосфорних солей амонію, натрію, кальцію, марганцю та алюмінію, а також для органічного синтезу, у виробництві активованого вугілля та кіноплівки, для виробництва вогнетривів, вогнетривких єднальних, кераміки, скла, добрив, синтетичних миючих коштів, в медицині, у металообробній промисловості для чищення та полірування металів, в текстильній для вироблення тканин з вогнезахисним просоченням, нафтовій, сірникової промисловості, для виробництва реактивної та харчової фосфорної кислоти.
Харчову ортофосфорну кислоту застосовують в харчовій промисловості в якості антиоксиданту та регулятора кислотності (E338) у виробництві газованої води та для одержання солей, виготовлення печива, сухарів. Кислота ортофосфорна знайшла своє застосування і в сільському господарстві, зокрема в звірівництва та іншіх.

ТОВ “Компані “Плазма”® здійснює постачання синтетичних харчових добавок зі складу у Харкові у строки та, на вигідних для Вас умовах.

 
  • Контактна інформація: Тел.: +38 (050) 402-50-58, (067) 620-06-27, (067) 696-77-22, (057) 750-70-47
    E-mail: genya_t@yahoo.com
  • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії