Форміат натрію (натрій муравьінокіслий)

Форміат натрію

Форміат натрію

(натрій муравьінокіслий) являє собою білий чи сірий кристалічний порошок, без запаху, добре розчинний у воді, слабо розчинний у спиртах, не розчинний у ефірах. Температура плавлення 253° C. Водневий показник рН=6.
Форміат натрію технічний представляє собою форміат натрію з незначною домішкою пентаеритриту та його похідних. Масова частка форміату натрію не менше 92%, масова частка води не більше 3%, масова частка цукристих речовин в перерахунку на глюкозу до маси сухих речовин не більше 1%.

Хімічна формула: HCO2Na

Натрій муравьінокіслий Застосування технічного форміату натрію.
Марка А застосовується у шкіряній промисловості для зниження кислотності шкіри (нейтралізація шкіри) та у якості дубителів, у виробництві щавлевої (мурашиної) кислоти, у текстильній промисловості як протрави при фарбуванні тканин, широко застосовується у нафтовидобутку, фармацевтиці, сільському господарстві.
Марки Б та В застосовуються у будівництві як протиморозних пластифікуючої добавки при виробництві будівельних конструкцій. Підвищують морозостійкість будівельних розчинів та бетонів в зимових умовах при негативних температурах до -15° C. Залежно від бажаного результату додаються у різних пропорціях. Так само застосовуються при зведенні монолітних бетонних та залізобетонних конструкцій, монолітних частин збірно-монолітних конструкцій та замонолічування стиків збірних конструкцій, а також при виготовленні збірних бетонних та залізобетонних виробів на полігонах.

Фізико-хімічні показники форміату натрію технічного ТУ 2432-011-00203803-98:
Найменування показника Норма
Зовнішній вигляд Кристалічний порошок білого або сірого кольору без сторонніх домішок, які видно неозброєним оком. Допускається зеленуватий відтінок.
Масова частка форміату натрію, %, не менше 92
Масова частка заліза, %, не більше 0,04
Масова частка води, %, не більше 3,0
Масова частка цукристих речовин у перерахунку на глюкозу до маси сухих речовин, %, не більше 1,0

Вимоги безпеки
Форміат натрію технічний вибухобезпечний та не горючий, проте у місцях зберігання та роботи з ним слід забороняти куріння та застосування відкритого вогню, за ступенем впливу на організм відноситься до речовин 3-го класу небезпеки.
При роботі з форміату натрію слід застосовувати індивідуальні засоби захисту - халат, респіратор гумові рукавички. У аварійних ситуаціях необхідно використовувати протигаз марки А або М.

Упаковка, транспортування та зберігання
Форміат натрію технічний упаковують у п'яти-, шестіслойние паперові мішки з поліетиленовим мішком-вкладишем, поліпропіленові мішки з поліетиленовим мішком-вкладишем по 35кг.
Транспортування здійснюється будь-яким видом транспорту у відповідності з правилами перевезення вантажів. Форміат натрію-сирець зберігають у сухих закритих складських приміщеннях на піддонах. Термін зберігання - 1 рік з дня виготовлення. Не рекомендується порушення герметичності упаковки через високу гідрофільності.

ТОВ “Компані “Плазма”® здійснює постачання хімічної продукції зі складу у Харкові у строки та, на вигідних для Вас умовах.

 
  • Контактна інформація: Тел.: +38 (050) 402-50-58, (067) 620-06-27, (067) 696-77-22, (057) 750-70-47
    E-mail: genya_t@yahoo.com
  • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії