Тринатрійфосфат (Натрію фосфат, Трехзаміщенний фосфорнокислий натрій)

Тринатрійфосфат

Тринатрійфосфат

- використовується у енергетиці; целюлозно-паперової промисловості; харчової промисловості; при виробництві синтетичних миючих та чистячих засобів; як ПАР у виробництві цементів та при бурінні свердловин; у бурових розчинах у складі комплексної полімерної добавки до низькосортним глин та порошків; а також для технічних цілей (промивка технологічного обладнання, знежирення поверхонь та іншіх) у багатьох галузях промисловості.

Хімічна формула: Na3PO4•H2O (двенадцатіводний)

Вимоги безпеки
Тринатрійфосфат пожежо- та вибухобезпечний, володіє лужними властивостями, за ступенем впливу на організм відноситься до речовин 2-го класу небезпеки.

Упаковка, транспортування та зберігання
Тринатрійфосфат упаковують у чотирьох-, п'ятишарові паперові мішки, поліетиленові мішки, паперові мішки з внутрішнім шаром, що дублюються резінобітумной сумішшю.

Натрію фосфатТринатрійфосфат транспортують усіма видами транспорту критих транспортних засобах. Залізницею продукт транспортують вагонними відправками у критих вагонах. При перевезенні річковим транспортом використовують спеціальні контейнери.
Тринатрійфосфат зберігають у закритих, неопалюваних складських приміщеннях.
Гарантійний термін зберігання продукту - 1 рік з дня виготовлення.

Фізико-хімічні показники тринатрійфосфату ГОСТ 201-76:
Найменування показника Норма
Зовнішній вигляд Луски або кристали, здатні злежуватися
Масова частка загального Р2О5, %, не менше 18,5
рН 1%-го водного розчину 11,5-12,5
Масова частка нерозчинного у воді залишку, %, не більше 0,03
Вимоги безпеки тринатрійфосфату ГОСТ 201-76:
Ступінь токсичності 4
Основні властивості та види небезпеки
Основні властивості Луски або кристали, здатні злежуватися. Продукт має лужні властивості.
Вибухо- та пожежонебезпека Пожежо- та вибухобезпечний.
Небезпека для людини Пил викликає подразнення слизових оболонок очей і верхніх дихальних шляхів, а також зміна шкірних покривів типу дерматитів та екзем.
Засоби індивідуального захисту Бавовняний або суконний костюм, спецвзуття, рукавиці, респіратор типу ШБ-1 "Лепесток", захисні окуляри.
Необхідні дії в аварійних ситуаціях
Загального характеру Видалити сторонніх. Ізолювати небезпечну зону у радіусі не менше 50м. У небезпечну зону входити в захисних засобах. Потерпілим надати першу допомогу.
При витоку, розливі та розсипу Розсип зібрати, затарити та використовувати за призначенням.
При пожежі Не горить. Плавиться при температурі 70°С.
Нейтралізація Розсип зібрати у герметичну тару та будуть використані за призначенням або відправити на звалище побутових та промислових відходів. Забруднену тару спалюють або відправляють на звалище промислових відходів.
Заходи першої допомоги Свіже повітря. Шкіру та слизові рясно промити водою. В очі - розчин альбуциду 30%-ного. При попаданні всередину промити шлунок через зонд водою.

Вказівки по застосуванню.
Тринатрійфосфат застосовують при пранні білизни, миття посуду та у всіх випадках, де потрібна знежирення. Перед пранням білизну попередньо замочують у теплому розчині тринатрійфосфату (1/2 склянки на відро води). Дуже забруднена білизна рекомендується залишити у зазначеному розчині на 2-3 години. Потім білизну перуть та при необхідності кип'ятять з миючими засобами. Після прання білизну слід ретельно прополоскати в чистій воді.

ТОВ “Компані “Плазма”® здійснює постачання хімічної продукції зі складу у Харкові у строки та, на вигідних для Вас умовах.

 
  • Контактна інформація: Тел.: +38 (050) 402-50-58, (067) 620-06-27, (067) 696-77-22, (057) 750-70-47
    E-mail: genya_t@yahoo.com
  • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії