Треонін (L-Треонін кормової, α-аміно-β-оксимасляна кислота)

Треонін

Треонін

(L-Треонін кормової) - являє собою білий кристалічний порошок з вмістом активної речовини не менше 98,5%. Це незамінна не синтезуються організмом амінокислота, що сприяє підтримці нормального білкового обміну у організмі.
Треонін є кормовою добавкою, яка використовується у раціонах всіх видів тварин, особливо для виробництва корму для свиней. Підтримує у організмі нормальний білковий обмін. Разом з аспартовой кислотою та метіоніном бере участь у обміні жирів, важлива для синтезу колагену та еластину.

Хімічна формула: CH3CH(OH)CH(NН2)COOH.       Сертифікат

L-Треонін кормовоїL-Треонин кормової стимулює імунітет, оскільки сприяє відтворенню антитіл, відіграє велику роль у регулюванні засвоюваності кормів. Введення треоніна до складу комбікормів та преміксів дозволяє досягти великих приростів, поліпшити якість м'яса та зменшити втрати корму.

Треонин вносять у комбікорми, премікси та кормові добавки на комбікормових заводах або кормоцехах господарств. Кількість вводиться треоніна у комбікорми залежить від виду та віку сільськогосподарських тварин чи птахів.

Фізико-хімічні показники треоніна кормового:
Найменування показника Норма
Зовнішній вигляд Кристалічний порошок або гранули
Масова частка речовини, %, не менше 98,5
Втрати при сушінні, %, не менше 0,5
Зміст золи, %, не більше 0,5
Молекулярна маса 119,10
Насипна щільність, кг/м³ 650
Розміри частинок, мкм:
20-50%
45-80%
3-10%

менше 63
63-150
більше 150
pН 5% водного розчину 5,1-5,6

Перевагою треоніна виробництва Евонік Дегусса АГ (Evonik Degussa AG) Німеччина, є те, що він чистий (стабільне вміст активної речовини не менше 98,5% незалежно від партії) та має гранульовану форму.

Заходи безпеки.
При розвантаженні, складуванні та завантаженні L-треоніна кормового необхідно дотримуватися загальноприйнятих заходи безпеки, передбачені для роботи з хімікатами. При можливому попаданні треоніна на шкіру або у очі необхідно використовувати засоби захисту (гумові або пластикові рукавички, захисні окуляри). Перед перервою у роботі та після її закінчення слід вимити руки та обличчя. При попаданні треоніна у очі слід промити їх великою кількістю води.

Упаковка, транспортування та зберігання.
Треонін пакують у поліетиленові або поліпропіленові мішки.
Треонін транспортують в упакованому вигляді залізничним. річковим та автомобільним транспортом у критих транспортних засобах відповідно до правил перевезень вантажів, що діють на цих видах транспорту.
Умови зберігання: у сухому, захищеному від світла приміщенні при температурі до 30 °C. Термін придатності - 5 років.

ТОВ “Компані “Плазма”® здійснює постачання синтетичних харчових добавок зі складу у Харкові у строки та, на вигідних для Вас умовах.

 
  • Контактна інформація: Тел.: +38 (050) 402-50-58, (067) 620-06-27, (067) 696-77-22, (057) 750-70-47
    E-mail: genya_t@yahoo.com
  • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії