Стеарат цинку (цинк стеариновокислий, цинкова сіль стеаринової кислоти)

Стеарат цинку

Стеарат цинку

- представляє собою однорідний тонкий, м'який аморфний порошок білого кольору. Є поверхнево-активною речовиною. Застосовується як активатора вулканізації та пластифікатора гум. Особливо рекомендується для виготовлення прозорих гум. Застосовується також для пластифікації гумових сумішей. Використовується як пріпудрівателя для запобігання злипання гумових сумішей та виробів. Антіблокірующая мастило в виробництві каучуків. Дозування стеарату цинку при використанні у якості активатора вулканізації та пластифікатора гум 2 - 5% мас.

Стеарат цинку використовується як подачу матеріалу агента при переробці цілого ряду пластмас. Є термо- та світло стабілізатором виробів з ПВХ, звичайно вводиться спільно зі стеарату кальцію, свинцю, барію, кадмію (при виробництві лінолеуму, штучних шкір, взуттєвих пластикатів, пакувальної плівки та іншого). Дозування при використанні в композиціях пластмас 0,1 - 1% мас.

У виробництві прес-порошків стеарат цинку використовується як подачу матеріалу речовини, запобігає прилипання прес-матеріалів до валка, шнека у процесі виготовлення та до форм при переробці у вироби. Ущільнююча мастило у складноефірний просочення для листових формувальних матеріалів, склонаповненого преміксів та тощо.

Стеарат цинку

У парфюмерній промисловості стеарат цинку вводиться у косметичні засоби порошкоподібні, пудру як гідрофобізуючі компонент. У щільних порошках покращує прилипання та покривною порошків. У будівництві використовується як добавка гідрофобна для сухих штукатурних сумішей. Вирівнюючий агент в поліуретанових та нітроцелюлозних лаках.

Стеарат цинку також застосовується у паперовій промисловості у якості допоміжного компоненту, який надає сумішей однорідність та сприяє кращому перемішуванню, а також надає поверхні паперу гладкість (спеціальні сорти паперу та картону). У виробництві виробів порошкової металургії використовується як змащувати та збільшує зносостійкість добавки. Застосовується і в керамічній промисловості у якості добавки, яка покращує в'язкість та надає пластичність масі, а також надає виробу цілісність.

Хімічна формула: С36H70O4Zn / Zn(C18H35O2)2

Фізико-хімічні показники стеарата цинку:

 • Щільність: 1,1 г/см³;
 • Температура плавлення не менше 110 °C;
 • Температура спалаху: 277 °C;
 • Температура самозаймання: 420 °C;
 • Не розчиняється: у воді, кетонів, ефірах;
 • Розчиняється у бензолі, етанолі, толуолі та метанолі;
 • Частково розчиняється в розбавлених мінеральних кислотах;
 • Дрібнодисперсних часток у повітрі утворюють вибухонебезпечні суміші;
 • Горючий. У вогні виділяє дратівливі або токсичні пари (гази, включаючи оксид цинку).

ТОВ “Компані “Плазма”® здійснює постачання хімічної продукції зі складу у Харкові у строки та, на вигідних для Вас умовах.

 
 • Контактна інформація: Тел.: +38 (050) 402-50-58, (067) 620-06-27, (067) 696-77-22, (057) 750-70-47
  E-mail: genya_t@yahoo.com
 • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії