Крон цинковий (тетраоксіхромат цинку)

Крон цинковий

Крон цинковий (тетраоксіхромат цинку)

ГОСТ 16763-79 - представляє собою суміш хромовокіслого цинку з хромовим ангідридом (в малих дозах). Крон цинковий входить до групи хімічних речовин, які представляють складні з'єднання основного хромати цинку, хромато лужного металу. Цинкові крони - світлостійких, але в порівнянні з свинцевими, відрізняються меншою покриває здатністю. Цинковий крон додають у спеціальні антикорозійні фарби, захищаючи конструкції, виконані з металу, від атмосферних впливів, а так само від деяких агресивних середовищ.

Цинковий крон, який містить найбільшу кількість хромового ангідриду, відрізняється найкращими захисними властивостями. Іноді крон містить до 50% наповнювача. Колір цинкового крона: від жовтого до світло-лимонного насиченого. Масляні покриття з даними пігментом здатні захистити метал від корозії до 15 років.

Хімічна формула: ZnCrO4•4Zn(ОН)2.

Область застосування крона цинкового.
Тетраоксіхромат цинкуЦинковий крон широко використовують при складанні масляних та водних малощелочних колеров. Так само крон цинковий застосовується у виробництві антикорозійних грунтовок (зокрема, на базі полівініловий, хлоркаучукових та епоксидних смол). Тетраоксіхромат цинку забезпечує дуже гарну адгезію грунтовки до поверхні, що захищається металу та відмінну пасивацію поверхні сталевих та чавунних виробів.
Пожежо- та вибухобезпечний. Алергенних та канцерогенною дією, відноситься до 1-го класу небезпеки.

ТОВ “Компані “Плазма”® здійснює постачання хімічної продукції зі складу у Харкові у строки та, на вигідних для Вас умовах.

 
  • Контактна інформація: Тел.: +38 (050) 402-50-58, (067) 620-06-27, (067) 696-77-22, (057) 750-70-47
    E-mail: genya_t@yahoo.com
  • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії