Хімічна продукція

Хімічна продукція

Хімічна продукція

- це продукція, що пройшла технологічні стадії виділення з природних ресурсів (вуглеводневої, мінеральної та іншої сировини) та/або перетворення такого сировини з використанням хімічних реакцій і придатна до використання для задоволення потреб людини або для виробництва в тому вигляді, в якому вона випущена підприємством-виробником.

Хімічна речовина - це хімічний елемент та/або хімічна сполука, що знаходяться в природному стані або отримані у наслідок виробничого процесу, включаючи будь-яку добавку, необхідну для забезпечення стабільності, та/або домішки, наявність яких обумовлено ходом виробничого процесу, але виключаючи розчинник, який можна відокремити без порушення стабільності хімічної речовини або його складу.

Продукція хімічної галузі надзвичайно різноманітна: неорганічна та органічна хімія, нафтохімія, кераміка, агрохімія, будівельна хімія, полімери та еластомери, вибухові речовини, фармацевтична (фармакопейна) хімія, парфумерія та косметика, хімічні добавки для харчових виробництв та інше. Вона широко використовується у виробничих процесах практично будь-якої галузі промисловості, сільського та народного господарства. Щоденними споживачами різноманітних хімічних речовин та з'єднань у великих обсягах, є об'єкти виробничого призначення - заводи та фабрики.

До специфіки галузі відноситься велика різноманітність використовуваного сировини, застосовуваної техніки і технології. Сировинною базою служать всі види горючих корисних копалин (газ, нафта, сланці), мінеральна сировина (калійні, поварені та інші солі, фосфорити, апатити, сірка), повітря (азот, кисень), а також багато видів відходів чорної і кольорової металургії і самої хімічної промисловості.

Наша компанія є великим постачальником хімічної продукції та здатна забезпечити наших партнерів продукцією високої якості. Постачальниками нашої організації є провідні заводи-виробники України, Росії, Білорусії та Казахстану, а також виробники хімічної продукції з країн Західної та Східної Європи, країн Азії і Латинської Америки.

ТОВ “Компані “Плазма”® здійснює постачання хімічної продукції зі складу у Харкові у строки та, на вигідних для Вас умовах.

 
  • Контактна інформація: Тел.: +38 (050) 402-50-58, (067) 620-06-27, (067) 696-77-22, (057) 750-70-47
    E-mail: genya_t@yahoo.com
  • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії