Засоби для антикорозійного захисту металевих поверхонь

Засоби для антикорозійного захисту металевих поверхонь

Суміші консервуючі СК-1 - СК-5

призначені для тимчасового захисту металевих поверхонь труб від корозії, дроту, конструкцій та інших виробів при нетривалому їх зберіганні та транспортуванні (6 місяців в тропічному та 18 місяців у помірному кліматі). Склад консервуючих СК-1 наносять на металеву поверхню розпиленням, обливом, зануренням, пензлем.

Алюмофосфатное сполучна АФС

представляє собою безбарвну, або слабо-жовту рідину, що має у своєму складі кислі фосфатні солі алюмінію та вільну фосфорну кислоту. Призначено для отримання високотемпературних коррозіоннозащітних покриттів (до 1100 °C) на сталі, електроізоляційних та вогнетривких покриттів, клеїв-цементів, високотемпературних клеїв і в інших областях. Основними споживачами зв'язуючих є металургійні, трубні, металообробні підприємства, підприємства машинобудування, приладобудування, електронної промисловості, коксохімічні підприємства та підприємства з виробництва керамічних та скляних виробів.

Перетворювач іржі

призначений для захисту металевих поверхонь із чавуну, вуглецевих та низьколегованих сталей, покритих міцно триматися іржею шаром від 10 до 100 мкм, що експлуатуються зовні та всередині приміщень. Містить комплексоутворюючі реагенти перетворюють іржу та на тривалий час захищають метал від корозії.

Засоби для антикорозійного захисту металевих поверхонь:
Найменування Од. вим. Ціна, грн
1 Склади консервуючі СК-1 - СК-5 для металів кг 14,4
2 Склад для горячеоцинкованной поверхні кг 7,2
3 Склад АФС для нанесення захисту від газової корозії кг 3,6
4 Перетворювач іржі кг 3,6
5 Активатори поверхні металів АФ1, АФ3, АТ1, АТ3 кг 4,4
6 Залізо-фосфатні концентрати фосфатування металів кг 4,4
7 Марганець-фосфатні концентрати фосфатування металов кг 12,8
8 Цинк-фосфатні концентрати фосфатування металів кг 4,5
9 Нейтрализатор фосфатирования кг 4,6

Наша компанія є великим постачальником хімічної продукції та здатна забезпечити наших партнерів продукцією високої якості. Постачальниками нашої організації є провідні заводи-виробники України, Росії, Білорусії та Казахстану, а також виробники хімічної продукції з країн Західної та Східної Європи, країн Азії і Латинської Америки.

ТОВ “Компані “Плазма”® здійснює постачання хімічної продукції зі складу у Харкові у строки та, на вигідних для Вас умовах.

 
  • Контактна інформація: Тел.: +38 (050) 402-50-58, (067) 620-06-27, (067) 696-77-22, (057) 750-70-47
    E-mail: genya_t@yahoo.com
  • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії