Технічні тканини та полотна
Технічні тканини
займають близько 20% ринку тканин і це говорить про їх популярності і затребуваності на ринку. З назви стає зрозуміло, що цей вид тканин по більшій мірі використовується на промислових виробництвах, для забезпечення різних технологічних процесів. Технічні характеристики технічних тканин набагато краще, ніж у текстильних. Найчастіше технічні тканини більш міцні і мають цілий ряд вагомих переваг.Тканина технічна текстильна використовується для виготовлення деталей машин, установок, споруд, а також різних технічних виробів. Виробляється майже з усіх видів текстильних волокон і ниток. В якості технічних тканин можуть використовуватися і деякі побутові тканини (наприклад, марля, міткаль, саржа) для виготовлення кальки, прокладок, чохлів і т.п. До технічних тканин звичайно пред'являються підвищені вимоги в порівнянні з побутовими. Більшість технічних тканин виробляють полотняним переплетенням (одно- та багатошаровим), так як воно забезпечує найбільш міцний зв'язок між основою та утком.
- Фільтрувальні тканини
- Тканини для гумотехнічних виробів (ГТВ)
- Вовняні та напіввовняні тканини
- Льняні, напівлляні та бавовняні тканини
- Склотканини
- Постільні приналежності «VLADI»
- ГОСТи та ТУ для технічних, фільтрувальних і вовняних тканин
Сфера їх застосування величезна, практично немає такої галузі промисловості або господарства, де б не використовувалися технічні тканини:
- Для автомобільної і гумотехнічної промисловості;
- Для авіаційно-космічної промисловості;
- Для поліграфічної промисловості;
- Для підприємств металургійної промисловості та металообробки;
- Для абразивних матеріалів;
- Для фільтрації повітря ;
- Для фармацевтичної та хімічної промисловості;
- Для виробників електротехнічних виробів і ремонтних підприємств енергетичного комплексу;
- Для приладової промисловості;
- Для будівельної промисловості, виробництва склопакетів і пластикових вікон;
- Для харчових галузей: молочна, хлібобулочна та кондитерська промисловості;
- Для виробників тари і упаковки;
- Для швейної промисловості, для пошиття спецодягу;
- Для прибирання і упаковки.
У нашому асортименті великий вибір натуральних (вовняних, лляних, бавовняних) та синтетичних (поліамідних, поліефірних, поліпропіленових, капронових) тканин для технічного застосування.
Виробництво технічних тканин.
Текстильне машинобудування, також відоме як технологія текстильного виробництва, є область вивчення різних форм інженерних принципів та наукових методологій. Ці принципи реалізовані для переробки та виробництва всіх видів текстильної тканини та пряжі з текстильних волокон. Це включає в себе широке дослідження хімічних та фізичних принципів, які потім використовуються для детального вивчення та аналізу поведінки полімерів які беруть участь у формуванні текстильного волокна для технічної тканини.
Текстильне машинобудування є складовою частиною текстильної промисловості. Крім промислових технічних тканин, робоча механіка цієї галузі пов'язані з проектуванням, виготовленням, розповсюдженням і продажем одягу. Текстильна промисловість розроблена і розвивалася у Великобританії в ході промислової революції 18-го століття, а від туди поширилася на Німеччину, а потім Америку. Більш просунуті технології в цих країнах привели до розвитку та інновацій в текстильній промисловості на більш просунутих наукових принципах.
Текстильне машинобудування є інноваційною сферою, тобто є науковою областю. Вона включає в себе творчий пошук, вивчення і освоєння нових методів виробництва і імпровізації. Виробники технічної тканини не тільки прагнути до розвитку та пошуку нових методів виробництва, нових тканин більш високої якості, але вони також постійно працюємо над поліпшенням існуючих текстильних волокон.
ТОВ “Компані “Плазма”® є одним з провідних постачальників технічних тканин, таких як бельтинг, брезент, полотно неткане, серпянка, молочка, мішковина, сукно шинельне, повсть та іншi. Якщо Вам необхідно купити фільтрувальну тканину або іншу технічну тканину, зв'яжіться з нашими фахівцями, і отримаєте більш детальну інформацію.
- Контактна інформація: Тел.: +38 (057) 727-08-09, (099) 681-95-56, (098) 928-07-62
E-mail: ooogrout@gmail.com