Компресори

Компресори

Компресор

- це пристрій промислового застосування для стиснення і подачі повітря та інших газів під тиском. При роботі компресора відбувається перетворення електричної енергії в енергію стисненого речовини (газу).
Компресори мають велику різноманітність конструкцій і типів, різняться по тиску, продуктивності, стисливої середовищі, умов навколишнього середовища.

За принципом дії всі компресори можна розділити на дві великі групи: динамічні (лопатеві) та об'ємні.
В машинах об'ємного принципу дії робочий процес здійснюється у результаті зміни обсягу робочої камери. Такі машини підрозділяють на: поршневі та ротаційні, які в свою чергу поділяються на гвинтові, спіральні, пластинчасті, роторно-поршневі, шестерні, мембранні, рідинно-кільцеві та інші.
В компресорах динамічного принципу дії газ стискається у результаті підведення механічної енергії від вала, і подальшої взаємодії робочої речовини з лопатками ротора. Залежно від напрямку руху потоку і типу робочого колеса такі машини підрозділяють на радіальні (відцентрові), радіально-осьові (діагональні) і осьові.

За призначенням компресори класифікуються по галузі виробництва, для яких вони призначені (хімічні, холодильні, енергетичні, загального призначення і т.д.). За родом стискання газу (повітряний, кисневий, хлорний, азотний, гелієвий, фреоновий, вуглекислотний і т.д.). За способом відведення теплоти - з рідинним або повітряним охолодженням. Залежно від роду холодоагенту, потужності та інших умов: герметичні, безсальникові та сальникові.
За типом приводного двигуна - з приводом від електродвигуна, двигуна внутрішнього згоряння, парової або газової турбіни. По пристрою компресори можуть бути одноступінчастими та багатоступеневими.
За кінцевому тиску розрізняють вакуум-компресори, а також компресори низького, середнього, високого та надвисокого тиску. По розташуванню вала компресора: вертикальні та горизонтальні.

ТОВ “Компані “Плазма”® є одним з провідних постачальників промислових компресорів. Ми підберемо Вам компресор та здійснимо його доставку у самі стислі терміни.

 
  • Контактна інформація: Тел.:
    Тел./Факс: +38 (057) 781-36-35
    E-mail:
  • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії