Енергозберігаючі технології. Енергозбереження

Енергозберігаючі технології

Енергозберігаючі технології

здатні звести до мінімуму непотрібні втрати енергії, що сьогодні є одним з пріоритетних напрямків не тільки на державному рівні, а й на рівні кожної окремо взятої родини. Це пов'язано з дефіцитом основних енергоресурсів, зростаючої вартістю їх видобутку, а також з глобальними екологічними проблемами.
Впровадження енергозберігаючих технологій в господарську діяльність як підприємств, так і приватних осіб на побутовому рівні, є одним з важливих кроків у вирішенні багатьох екологічних проблем - зміни клімату, забруднення атмосфери, виснаження копалин ресурсів та інші.

Економія енергії - це ефективне використання енергоресурсів за рахунок застосування інноваційних рішень, які осуществіми технічно, обгрунтовані економічно, прийнятні з екологічної та соціальної точок зору, і не змінюють звичного способу життя.

 • Економія електричної енергії
 • Економія палива
 • Економія води
 • Економія тепла
 • Економія газу
 • Cистема водопідготовки Гидрофлоу (Hydroflow®)
 • Контроль тепловтрат будівель та споруд

Умовно, сучасні енергозберігаючі технології можна поділити на кілька видів, залежно від сфер вживання:
- Енергозберігаючі технології на виробництві;
- Енергозберігаючі технології на транспорті;
- Енергозберігаючі технології індивідуального споживання;
- Енергозберігаючі технології загального споживання.

ЕнергозбереженняОсновні напрями і способи енергозбереження:
- Економія електричної енергії (освітлення, електропривод, електрообігрів та електроплити, холодильні установки та кондиціонери, споживання побутових і промислових пристроїв, зниження втрат в електромережі);
- Економія тепла (зниження тепловтрат, підвищення ефективності систем теплопостачання);
- Економія води (водозабір, споживання у побуті та на виробництві, зниження втрат і підвищення ефективності систем водопостачання);
- Економія газу (споживання в побуті та на виробництві, зниження втрат і підвищення ефективності систем газопостачання);
- Економія палива (зниження споживання в двигунах внутрішнього згоряння, альтернативні види та гібридні системи, зниження втрат і підвищення ефективності виробництва електричної та теплової енергії).

Енергозбереження - дуже важливе завдання по збереженню природних ресурсів.

ТОВ “Компані “Плазма”® є одним з провідних постачальників енергозберігаючих технологій різних видів. Якщо Вам необхідно купити систему економії енергії або пристрій для енергозбереження, зв'яжіться з нашими фахівцями, і отримаєте більш детальну інформацію.

 
 • Контактна інформація: Тел.:
  Тел./Факс:
  E-mail: energyplasma@gmail.com
 • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії