Фільтри та фільтрувальні елементи

Фільтри та фільтрувальні елементи

Фільтри

застосовуються для розділення неоднорідних (дисперсних) систем (наприклад, суспензія, аерозоль) за допомогою пористих перегородок, що пропускають дисперсійне середовище і затримують дисперсну тверду фазу. Всі фільтри поділяються на дві групи: механічні фільтри, які є перфорованою перегородкою тієї або іншої конструкції, і очисники в силових полях (гравітаційні, відцентрові, магнітні, електростатичні).

Механічний фільтр являє собою конструкцію, що включає в себе замінний фільтруючий елемент, який у свою чергу містить фільтрувальний матеріал. Фільтрувальний матеріал різниться за фізико-хімічними властивостями сировини з якого він виготовлений і за технологією виготовлення.

Сучасна технологія виробництва волоконно-полімерних фільтрувальних матеріалів дозволяє змінювати тонкість очищення по глибині фільтруючого шару, що дозволяє поєднати в одному фільтруючому елементі попередній і фінішний етапи фільтрації різних середовищ від механічних домішок, масляних, водяних крапель, конденсації мікрокрапель.

Фільтри з пористих речовин знайшли широке застосування при очищенні рідин і газів, розділення рідких неоднорідних систем, як у лабораторних, так і в промислових умовах: у хімічній, харчовій, нафтопереробній та інших областях сучасної промисловості.

Фільтрація води, нафти, газу в грунтах має велике значення в будівництві гідротехнічних споруд, у меліорації, водопостачанні, при видобутку нафти та газу. Для фільтрації, як процесу, що проводиться у промисловості та лабораторних умовах, застосовується також термін «фільтрування».

ТОВ "Компані “Плазма”® вже кілька років є одним з провідних постачальників різних механічних фільтрів, фільтрувальних (фільтруючих) матеріалів і елементів. Якщо Вам необхідно купити промисловий фільтр, фільтрувальний елемент або матеріал, зв'яжіться з нашими фахівцями, і отримаєте більш детальну інформацію.

 
  • Контактна інформація: Тел.:
    Тел./Факс: +38 (057) 781-36-35
    E-mail: plasmamotor@gmail.com
  • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії