Галерея пропонованої продукції

ВОДООХОЛОДЖУВАНИЙ ЗВІД ДУГОВОЇ СТАЛЕПЛАВИЛЬНОЇ ПЕЧІ ДСП-15. Детальніше ...

ТРАЙБ-АПАРАТ ТЕРМІЧНОГО ЗМІЦНЕННЯ. Детальніше ...

БАДЬЯ ЗАВАЛОЧНА (ЗАВАНТАЖУВАЛЬНА) ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ ШИХТОВИХ МАТЕРІАЛІВ. Детальніше ...

ЕЛЕМЕНТИ ДОРОЖНІХ ОГОРОДЖЕНЬ БАР'ЄРНОГО ТИПУ: Детальніше ...

Стійка мостова СМ

Консоль-амортизатор КА

Закладна деталь ЗД-2

ГРЕЙФЕРИ ВАНТАЖОЗАХВАТНІ (ЩЕЛЕПНИ КОВШИ). Детальніше ...

ЕЛЕКТРИЧНІ ЛЕБІДКИ: Детальніше ...

Лебідка ТЕЛ-10

Лебідка ЛЕМ-10

Лебідка ТЕЛ-5

Лебідка ТЕЛ-7

ШАХТНІ КЛІТІ. Детальніше ...

У листопаді 2020 року було здійснено постачання кліті шахтної 1НОВ-360-6,0 на адресу відокремленого підрозділу ДП "Львіввугілля", після позитивних випробувань нам надали фото з шахти, що не залишившись байдужими до праці шахтарів хочемо поділитися цим фото з Вами!
З права головний механік шахти "Великомостівська" ДП "Львіввугілля" Геращенко Іван Васильович, а з ліва начальник підйому Мокрицький Ігор Михайлович.

ЕЛЕКТРОВОЗИ ШАХТНІ: Детальніше ...

Електровоз 7КР

Наші виробничі потужності

Товариство з обмеженою відповідальністю "Компані “Плазма”® засновано в 2002 році. В даний час є динамічно розвівається багатопрофільним підприємством в галузі виробництва і поставок насосного і гірничо-шахтного устаткування і запасних частин до них.

Одними з видів продукції, що випускається є лебідки маневрові для пересування вагонів, лебідки шахтні допоміжні, посадочні, скреперні, полкові, лебідки ручні, штовхачі канатні, стаки бурові типу НКР, електровоз контактний шахтний К-10, К-14, навантажувач ковшовий шахтний ПКШ/ПКУ, породонавантажувальні машини на рейковому ходу типу ППН-1С, ППН-3А, НК-1 з пневматичним та електричним приводом.
А також проводимо широкий ряд типорозмірів відцентрових секційних насосів ЦНС и ЦНС(г). Поставки ведуться на різні гірничорудні підприємства Росії, Казахстану, Туркменістану, України, Болгарії.

Також ми можемо Вам запропонувати виготовлення металоконструкцій и виготовлення обладнання з металу для різного технологічного застосування, а також його складових елементів, компонентів та комплектуючих.

Сертифікат ДСТУ ISO 9001:2015
Металообробка:
 • Токарні роботи;
 • Фрезерні роботи;
 • Розточувальні роботи;
 • Шліфувальні роботи;
 • Зубонарізний роботи;
 • Механічне та слюсарно-складальне виробництво:
  • Слюсарно-зварювальні роботи:
  • Напівавтоматичне зварювання в середовищі СО 2;
  • Точкове зварювання листового металу різних марок.
  • Каркасно-згинальні роботи:
  • Гнучка листового матеріалу різних марок;

Для виготовлення продукції використовується тільки якісна сировина і матеріали вітчизняного та імпортного виробництва. Усі матеріали та комплектуючі проходять строгий вхідний контроль відповідно до нормативно-технічною документацією.

ТОВ "Компані “Плазма”® розпорядженні заводський продуктивної базою, оснащеної сучасним металообробним і термічним обладнанням вітчизняного та імпортного виробництва, а також кваліфікованими інженерними та робітничими кадрами. В даний час активно ведуться науково-дослідні роботи, спрямовані на вдосконалення технології виробництва, конструкції і підвищення якості продукції, що випускається.

Фотогалерея

ТОВ "Компані “Плазма”® здійснює виробництво та ремонт різного промислового устаткування для різного застосування на власних виробничих потужностях в Харкові у строки та, на вигідних для Вас умовах.