Професійний інструмент

Професійний інструмент

Професійний інструмент

в даний час, знайшли широке застосування в різних галузях промисловості і народного господарства. Завдяки застосуванню спеціальних матеріалів і високоточних технологій обробки металів, сучасний професійний інструмент здатний вирішувати різноманітні виробничо-технічні завдання.
У процесі виготовлення такий інструмент проходить безліч робочих етапів від кування, обробки, гарту до шліфування поверхні.

Умовою раціональної організації та економного використання інструменту є його чітка класифікація. Це необхідно для вибору однотипного і взаємозамінного інструмента, конструктивно і технологічно східних його видів при підборі партії одночасно виготовляється оснащення, організації його зберігання, визначення порядку отримання та виробництва. Важливе значення класифікація інструменту має для виявлення ступеня вживаності різних його видів і обгрунтування раціональних форм його отримання з виробництва.

  • Ручний слюсарно-монтажний інструмент Jonnesway®
  • Гідравлічні, пневматичні та електричні гайковерти Plarad®

Інструмент розрізняють за характером використання: універсальний (нормальний, стандартний) і спеціальний інструмент. Універсальний інструмент застосовується на всіх підприємствах промисловості при виконанні операцій певного роду. Спеціальним називається інструмент, який використовується на підприємстві для виконання певної операції при виготовленні конкретних деталей продукції.

Значне число груп, типів, видів і розмірів застосовуваних інструментів ускладнює планування, організацію експлуатації та облік, постачання. Тому для спрощення організації інструментального господарства виробляється класифікація інструменту, тобто угруповання його за типовими конструктивним і виробничо-технологічними ознаками. Ці ознаки залежать від призначення, форми, розмірів інструменту.

За типом приводу інструмент ділиться на ручний, електричний, пневматичний, гідравлічний та комбінований.

ТОВ "Компані “Плазма”® вже кілька років є одним з провідних постачальників професійного інструменту, такого як електричний і ручний інструмент, спеціалізований пневматичний і гідравлічний інструмент та інше.

 
  • Контактна інформація: Тел.: +38 (057) 750-70-75, (050) 402-50-58, (067) 620-06-27, (093) 863-19-23, (057) 781-37-38, (057) 714-13-40, (057) 714-13-43
    E-mail: genya_t@yahoo.com
  • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії