Вироби з металу для різного застосування

Вироби з металу

Вироби з металу

здавна характеризуються надійністю, практичністю і довговічністю. За своїм зовнішнім виглядом можуть бути всіляких форм, розмірів і конфігурацій. Вони мають два основних призначення - функціональне та естетичне. Вироби з металу характеризуються такими параметрами:
- мають високу міцність;
- мають тривалий термін служби;
- мало схильні до впливу агресивного навколишнього середовища;
- мають естетичний зовнішній вигляд;
- у виробництві метал має високу гнучкість, що дозволяє виконувати найскладніші деталі, малюнки, конструкції.

Сфери використання виробів з металу (металовиробів)

Вироби з металу застосовуються в безлічі галузей промисловості, будівництва, народного господарства, і мають велику кількість призначень. Вони широко поширені і є складовими частинами величезного розмаїття об'єктів. Найбільш відомими сферами застосування металовиробів є:

 • Промислові машини, механізми, обладнення, оснащення;
 • Будівельні конструкції;
 • Важка і переробна промисловість;
 • Комунальне та дорожнє господарство;
 • Меблі, інтер'єр, в декоративних цілях.

Виготовлення виробів з металу (металовиробів)

Сертифікат ДСТУ ISO 9001:2015

Наша компанія має власне виробництво. Виробничі потужності дозволяють виконувати широкий профіль робіт з металообробки для виготовлення виробів з листового металу і металопрокату в Харкові. Є ряд токарних, токарно-фрезерних, швидкісних токарних, універсально-фрезерних та інших верстатів, що дозволяють проводити роботи по металу будь-якої складності. Наша команда фахівців допоможе реалізувати і втілити в життя найскладніші ідеї.

Ми пропонуємо Вам широкий вибір виробів з металу: елементів, деталей і конструкцій, які відповідають високим вимогам, що пред'являються замовниками. У нас Ви можете придбати готові або ж замовити необхідні вироби з металу по кресленнях або зразкам. Використовуючи великий досвід у виготовленні виробів з металу, наявні виробничі площі, устаткування й верстати, а також застосовуючи сучасні технології металообробки, ми можемо виготовити виріб з металу або металоконструкцію будь-якої складності. Виготовляємо вироби з металу на замовлення за Вашими кресленнями і ескізами. Працюємо по всій території України. Налагоджена якісна і швидка доставка.

Виробнича база ТОВ

Важливим показником нашого підходу до виготовлення виробів з металу є те, що ми використовуємо тільки новий листової або профільний прокат металу. Довіряючи нам виробництво, клієнт отримує продукт з високими показниками стійкості до деформації і довговічності.
Ми постійно працюємо над вдосконаленням процесів проектування, виготовлення і контролю якості продукції. У сферу діяльності нашої компанії входить також перелік послуг з розкрою, вирубці, різанні, згинанні, напівавтоматичного зварювання, контактному зварюванні, порошкового фарбування, Механоскладальні і монтажні роботи будь-якого рівня складності.

Вартість виготовлення виробів з металу (металовиробів)

Вартість виготовлення металовироби варіюється в залежності від складності та технологічності проекту, від використовуваного металопрокату, його кількості, виду лакофарбового покриття. Також на остаточну ціну впливає термін виконання замовлення. Ціна виготовлення металовироби прораховується фахівцями компанії в найкоротші терміни. Ми формуємо дуже гнучкі і чесні ціни. Кожне замовлення розглядається індивідуально. Маючи широку географію замовників, ми здійснюємо виготовлення, доставку і монтаж металовиробів не тільки в Харкові, а по всій Україні.

Також ми можемо Вам запропонувати виготовлення металоконструкцій, виготовлення нестандартного обладнання, виготовлення промислового обладнання для різного технологічного застосування, а також його складових елементів, компонентів і комплектуючих.

ТОВ "Компані “Плазма”® є одним з провідних постачальників виробів з металу (металовиробів), таких як сталеві канати, металорукава, пружини, муфти та напівмуфти, фланці, стандартні і нестандартні металоконструкції, сітка, електроди і т.д. Якщо Вам необхідно купити якісь небудь металовироби, зв'яжіться з нашими фахівцями, і отримаєте більш детальну інформацію.

 
 • Контактна інформація:
  Тел.: +38 (067) 878-05-51
  E-mail: zakharovalexey2@gmail.com
 • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії