Металургійне обладнання. Устаткування для металургійної промисловості

Металургійне обладнання

Металургійне обладнання

широко використовується на сучасних металургійних підприємствах, в доменних, сталеплавильних і прокатних виробництвах, в дробильно-сортувальних, коксохімічних і агломераційних цехах.

Асортимент обладнання для металургійної промисловості досить широкий, це печі, конвертори, прокатні стани, ковальсько-пресове обладнання, комплексні та автоматичні лінії, конвеєри, а також різні типи допоміжного обладнання.

Специфічні умови експлуатації істотно впливають на працездатність машин для металургійних виробництв. Характерним для підприємств металургійної промисловості є його індивідуальність, а нерідко і унікальність більшості його видів, висока інтенсивність роботи у важких експлуатаційних умовах, а також високий ступінь механізації та автоматизації. Ці особливості визначають загальні вимоги, що пред'являються до встаткування металургійного: надійна, безаварійна робота; висока продуктивність і довговічність; можливість зручного обслуговування; проведення швидкісних ремонтів; максимальна автоматизація.

ТОВ "Компані “Плазма”® вже кілька років є одним з провідних постачальників обладнання для металургійних підприємств різних видів. Якщо Вам необхідно купити сталеплавильну піч або комплектуючі для неї, зв'яжіться з нашими фахівцями, і отримаєте більш детальну інформацію.

 
  • Контактна інформація:
    Тел.: +38 (067) 878-05-51
    E-mail: zakharovalexey2@gmail.com
  • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії