Виготовлення нестандартного устаткування по кресленням замовника

Виготовлення нестандартного устаткування

Виготовлення нестандартного устаткування

є одним з пріоритетних видів виробничої діяльності нашої компанії. Нестандартне обладнання - це устаткування не виготовляється промисловістю серійно, а замовляється за спеціальними технічними умовами, зі зміною характеристик, зі спеціальними комплектуючими виробами, зі зміною конструкційних матеріалів або конструкцій окремих деталей, можливість виготовлення та постачання якого вимагає попереднього узгодження з виробником. Таке обладнання часто є дуже важливим компонентом у виробничих процесах на металургійних, гірничодобувних, нафтопереробних, аграрних підприємствах, на хімічних виробництвах, в машинобудуванні, в енергетичному комплексі та інших галузях промисловості.

Нестандартні вироби - це унікальні і складні вироби, які розробляються і виготовляються нашими фахівцями за індивідуальним замовленням. Можливість роботи за кресленнями замовника і з будь-яким типом металу.

Для виготовлення нестандартного обладнання за кресленнями замовника використовується тільки якісна сировина і матеріали вітчизняного і імпортного виробництва. Всі матеріали і комплектуючі проходять строгий вхідний контроль відповідно до нормативно-технічною документацією.

Сертифікат ДСТУ ISO 9001:2015

ТОВ "Компані “Плазма”® м. Харків займається проектуванням та виготовленням (виробництвом) нестандартного обладнання в Україні. Інтеграція підприємства у промисловий комплекс Харківського регіону та завоювання позицій на ринку нестандартного обладнання проходили згідно довгострокової стратегії розвитку компанії. У рамках виконання замовлень, компанія здійснює: розробку креслень КМД, виготовлення та монтаж нестандартного обладнання, металоконструкцій, а також відвантаження готової продукції.

Вартість виготовлення нестандартного обладнання варіюється у залежності від складності та технологічності проекту, від використовуваного металопрокату та виду лакофарбового покриття. Ціна виготовлення нестандартного обладнання прораховується фахівцями компанії у найкоротші терміни.

Маючи широку географію замовників, ми здійснюємо виготовлення, доставку та монтаж нестандартного обладнання не тільки у Харкові, а по всій Україні.

У число наших ділових партнерів входять такі промислові підприємства України як: ПрАТ «Полтавський ГЗК», ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», ТОВ «Єристівський ГЗК», ТОВ «ДТЕК», ТОВ «Метінвест Холдинг», ПАТ «Центренерго», АТ «АрселорМіттал Теміртау», Євраз Суха Балка, ПАТ «Запоріжсталь», Агрохолдинг Kernel Holdings S.A., Albchrome shpk, Georgian American Alloys, Inc., JSC RMG Copper.

Нестандартне обладнання

ТОВ "Компані “Плазма”® вже кілька років є одним з провідних виробників нестандартного устаткування по кресленням замовника. Якщо Вам необхідно спроектувати або виготовити стандартне або нестандартне виробниче обладнання, конструкцію або їх компонент, зв'яжіться з нашими фахівцями, і отримаєте більш детальну інформацію.

 
  • Контактна інформація:
    Тел.: +38 (099) 763-09-90
    Тел./Факс:
    E-mail: ptoplasma@gmail.com
  • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії