Трубопровідна арматура

Трубопровідна арматура

Трубопровідна арматура

являє собою перелік технічних пристроїв, які встановлюють на трубопроводах, посудинах, що працюють під тиском, агрегатах, насосах, теплообменниках та інших приладах. Головне її завдання - керувати потоками робочих середовищ (рідкої, газоподібної, газорідинної, порошкоподібної, суспензії, емульсії, пульпи, шлами) за рахунок зміни площі прохідних перетинів. Під таким управлінням мається на увазі регулювання, перекриття, змішування, розподіл, поділ на фази, а також інші операції, що проводяться з потоками робочих середовищ.
 • Засувки (30хх, 31хх, 33хх)
 • Крани (10хх, 11хх)
 • Клапани (вентилі) (13хх, 14хх, 15хх, 16хх, 17хх, 19хх, 22хх, 23хх, 25хх, 26хх, 27хх
 • Затвори поворотні дискові (32хх)
 • Покажчики рівня та запірні пристрої (12хх)
 • Регулятори тиску (18хх, 21хх)
 • Елеватори (інжектори) (40хх)
 • Конденсатовідвідники (45хх)
 • Арматура для обслуговування нафтових та газових свердловин
 • Електроприводи до арматури
 • Фланці сталеві плоскі та комірні

Трубопровідна арматура має широку класифікацію і безліч призначень.
За функціональним призначенням поділяється на:
- Запірна, використовується для перекриття робочого середовища в трубопроводі, і забезпечує необхідний ступінь герметичності. Призначена для управління (відключення, розподілу, регулювання, скидання, змішування) робочого середовища (рідкої, газоподібної, газорідинної, порошкоподібної т.д.) Методом зміни площі прохідного перерізу.
- Запобіжна, призначається для попередження підвищення тиску вище заданої величини за допомогою скидання надлишку робочої середовища і запобігання руху середовища в напрямку, зворотному заданому. До цього типу арматури відносяться перепускні та запобіжні клапани, мембранні розривні пристрої, імпульсні запобіжні пристрої і т.д.
- Регулююча, призначена для регулювання параметрів середовища (тиск, температура і т.д.).
- Запірно-регулююча, котра поєднує функції запірної і регулюючої арматури. Використовується в промисловості для перекриття і регулювання потоків пара, рідини чи газу на трубопроводах і забезпечує необхідний ступінь герметичності трубопроводу.
- Зворотна, використовується для автоматичного запобігання зворотного потоку робочого середовища.
- Незворотно-запірна - зворотна арматура, в якій можливе примусове закриття арматури.
- Незворотно-керована - зворотна арматура, в якій може бути здійснено примусове відкриття, закриття або обмеження ходу арматури.
- Распределительно-змішувальна, буває триходова та багатоходова, служить для змішування декількох потоків робочого середовища (наприклад, змішування гарячої і холодної води) або для розподілу потоків за напрямками. Основні представники цього типу арматури - клапани і крани.
- Спускна (дренажна), використовується для скидання робочого середовища з систем трубопроводів.
- Фазоразделітельная, призначена для автоматичного розділення робочих середовищ, що знаходяться в різних фазових станах. До цієї арматури відносяться конденсатовідвідники, масловіддільники, воздухоотводчики. Конденсатоотводчик використовується для автоматичного відділення конденсату від пароводяної емульсії і виводить його з системи.
- Захисна (відключаюча), служить для захисту обладнання в автоматичному режимі від недопустимих змін параметрів. Використовується для перенаправлення потоку робочого середовища або його відключення. До цієї арматури відносяться зворотні і отключающие клапана.
- Редукционная (дросельна), призначена для зниження робочого тиску в системі трубопроводів за рахунок збільшення гідравлічного опору в проточній частині.
- Контрольна, застосовується для перевірки присутності і уточнення рівня рідин в робочих ємкостях. Використовується для приєднання до трубопроводів гідро-і пневмосистем контрольно-вимірювальних приладів (КВП). До контрольної арматури відносяться клапани і крани для манометрів, пробно-спускові крани, покажчики рівня рідини та інші.

Трубопровідна арматура характеризується двома головними параметрами: умовний прохід (номінальний розмір) та умовним (номінальним) тиском.
Умовний прохід (діаметр умовного проходу; умовний прохід; номінальний розмір; умовний діаметр; номінальний прохід) - параметр, застосовуваний для трубопровідних систем як характеристика приєднуваних частин арматури.
Номінальний діаметр приблизно дорівнює внутрішньому діаметру присоединяемого трубопроводу, вираженому у міліметрах і відповідному найближчого значенням з ряду чисел, прийнятих у установленому порядку.

Трубопровідна арматура поділяється за типом приєднання до систем трубопроводів на муфтову, різьбову, фланцеву, штуцерних, під приварення.

ТОВ “Компані “Плазма”® є одним з провідних постачальників трубопровідної арматури, такий як засувки, клапани, крани, дискові затвори та ін. Ми підберемо Вам арматуру і здійснимо її доставку в самі стислі терміни.

 
 • Контактна інформація: Тел.:
  Тел./Факс:
  E-mail:
 • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії