Пропонована продукція

ТОВ “Компані “Плазма”® займається комплексним матеріально-технічним постачанням підприємств і організацій промислової сфери. У нас великий досвід робіт з різними підприємствами і організаціями на території України, ближнього і далекого зарубіжжя. Маємо об'ємну клієнтську базу, кваліфікований та енергійний персонал.

Основні наші напрямки: промислове обладнання (насоси, підйомно-транспортне та гірничо-шахтне обладнання, сільськогосподарське і металургійне обладнання, нестандартне обладнання, редуктори і мотор-редуктори, електродвигуни, трансформатори, вентилятори, компресори), котли, а також різні вироби з металу і металоконструкції.

Наші виробничі потужності дозволяють випускати такі види продукції як: лебідки електричні тягові, монтажні та маневрові для пересування вагонів; лебідки шахтні скреперні, допоміжні, посадочні, полкові; лебідки ручні; породонавантажувальні машини на рейковому ходу з пневматичним і електричним приводом; насоси відцентрові секційні. Також ми здійснюємо металообробку, проектування, виготовлення і монтаж стандартних та нестандартних металоконструкцій і виробничого обладнання різного призначення.

ТОВ “Компані “Плазма”® постачає промислове обладнання з 2002 року, надає широкий спектр послуг пов'язаних з ремонтом промислового обладнання, а також проводить монтажні роботи. Працюємо на вигідних для партнерів умовах: доставка продукції на склад покупця, відстрочка платежу, гнучка система знижок, консультації по пуску і налагодження обладнання, післягарантійне обслуговування та інше.