Домкрати залізничні (тепловозні, локомотивні) стаціонарні ДТ

Домкрат залізничний

Домкрат залізничний

з електричним управлінням, призначений для підйому тепловозів, електровозів, пасажирських і товарних вагонів, рефрижераторних вагонів, залізничних цистерн всіх типів під час ремонту та обслуговування рухомого складу, і навіть під час заміни візків у пунктах перестановки. Також використовуються для комплектації стаціонарних домкратних установок УДС-120 та УДС-160.

Домкрати ДТ-40 поставляються у вигляді комплекту з 4-х штук домкратних стійок із загальною шафою управління та індивідуальними пультами управління. Комплект домкратів комплектується шафою управління домкратами ЕСКГ-91.001.07 із багатофункціональним програмним реле. Ступінь захисту шафи керування відповідає вимогам IP56 згідно з ГОСТ 14254-96. Домкрати мають світлову індикацію поточного стану.

Домкрати тепловозні ДТ-40 не вимагають кріплення до фундаменту. Маса частини, що піднімається: ДТ-40 – не більше 160 тонн.

Конструкція залізничних домкратів

Конструкція залізничних домкратів ДТ - гвинтова з прямокутним різьбленням на гвинті та бронзовою гайкою на мінімальній та максимальній висоті підйому кінцевика з оптимальним розподілом навантаження на опорні гайки. Гвинт самовстановлюється у вертикальному положенні, що підвищує надійність та вантажопідйомність. Електромеханічна конструкція підйомного механізму є простою надійною в експлуатації. Є можливість спільної та роздільної роботи домкратних стійок з керуванням будь-яким домкратом з шафи керування; можливість екстреної зупинки домкратів з індивідуальних пультів управління, а також автоматичне відключення живлення домкратів при досягненні крайніх положень.

Технічні характеристики залізничних домкратів ДТ

Характеристика ДТ-40
Вантажопідйомність домкратної стійки, не більше, т 40
Загальна вантажопідйомність комплекту (4 домкратні стійки), не більше, т 120
Швидкість підйому, не менше, мм/хв 285
Можлива висота підйому, не більше, мм 850-2670
Час повного підйому, не менше, хв 9,2
Виліт висувного хобота від осі вантажного гвинта, мм, мм:
максимальний, не більше
мінімальний, не менше

750
370
Потужність двигуна, кВт 7,5
Напруга живлення 3х380В/50Гц
Габаритні розміри, не більше, мм 3200х1350х1150
Маса комплекту, не більше, кг 8000
LED освітлення на кожній стійці +

Вартість залізничного домкрата

Ціна залізничного домкрата може суттєво змінюватись в залежності від необхідних характеристик. На ціну залізничного домкрата впливає ряд параметрів, наприклад, вантажопідйомність, стан залізничного домкрата (новий або зі складських запасів) та ін. Остаточна ціна залізничного домкрата прораховується фахівцями компанії в найкоротші терміни.

Приблизна ціна залізничного домкрата:
Типорозмір залізничного домкрата Ціна, грн
ДТ-40  

Також ми можемо запропонувати Вам широкий асортимент комплектуючих та запчастин до цього типу обладнання.

ТОВ “Компані “Плазма”® є одним із провідних постачальників вантажопідіймального обладнання, підйомно-тягових механізмів, а також комплектуючих до них, таких як домкрати, талі, тельфери, лебідки, крани і т.д. Якщо Вам необхідно купити залізничний домкрат або інше вантажопідйомне обладнання, зв'яжіться з нашими фахівцями та отримайте більш детальну інформацію.

 
  • Контактна інформація: Тел.: +38 (067) 389-40-61
    Тел./Факс:
    E-mail: uliyaruz@gmail.com
  • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії