Підйомно-транспортне устаткування. Вантажопідйомне обладнання

Підйомно-транспортне устаткування

Підйомно-транспортне устаткування

являє собою машини і пристрої, які призначені для вертикального, і в деяких випадках горизонтального переміщення вантажу. До них відносяться домкрати, поліспасти, талі, електроталі, будівельні лебідки, крани-укосини, підйомники, підйомні стаціонарні та пересувні крани.
До транспортуючих машин належать конвеєри, елеватори, самохідні візки, які служать для переміщення вантажів у горизонтальному напрямку або з деяким нахилом.
Вилки і ковшові навантажувачі, козлові і баштові крани призначені не тільки для підйому, але і для переміщення вантажів на невеликі відстані.

Вантажне обладнання малої та середньої вантажопідйомності має широку область застосування: будівельні бази, дрібні виробництва, великі заводи, великі термінали, складські приміщення, магазини, супермаркети і т.д. Вантажне обладнання не потребує складному технічному обслуговуванні, не вимагає спеціальних навичок, має довгий термін служби і т.д.

Одне з основних напрям діяльності нашої компанії - це комплексне постачання підприємств і організацій підйомно-транспортним устаткуванням і вантажопідйомної технікою для роботи з різними видами вантажів.
Ми продаємо наступні види цього обладнання і комплектуючих до нього: талі електричні (тельфери, електроталі), талі ручні, лебідки електричні, лебідки ручні, будівельні підйомники, кран-балки, крани козлові, крани мостові, домкрати, гальма кранові, штовхачі, конвеєри, грейфери, стропи, коуши, гаки, захвати, ланки, гаки кранові і чалочні, маневрові пристрої та інші механізми.

Сертифікат ДСТУ ISO 9001:2015

Цей асортимент підйомно-транспортного обладнання сьогодні дуже широко використовуються будівельними компаніями. Більш того, є можливість придбати будівельні механізми абсолютно різних конфігурацій (різною вантажопідйомністю, різним способом управління, різною довжиною ланцюга (троса) і т.д.). Ви обов'язково підберете собі необхідну підйомно-транспортну техніку для роботи з різними видами вантажів.

ТОВ “Компані “Плазма”® є виробником таких типів підйомно-транспортного обладнання:

 • ТУ У 28.2-36226451-008:2016
 • ТУ У 28.2-36226451-005:2014
 • Дозвіл 908.16.63
 • Дозвіл 253.18.63
 • Дозвіл 793.16.63
 • Декларація про відповідність вимогам. Лебідки електричні.
 • Сертифікат відповідності. Лебідки електричні.
 • Certificate of Conformity Traction Winch TEL-20

Підбираючи необхідне будівельне обладнання, слід пам'ятати, що підйомно-транспортні механізми (включаючи компоненти) повинні бути, виготовлені з доброякісного матеріалу і мати високу міцність, використовуватися за призначенням підготовленим персоналом.

ТОВ “Компані “Плазма”® є одним з провідних постачальників вантажопідйомного обладнання та підйомно-тягових механізмів, таких як талі електричні, тельфера, електроталі, талі ручні, лебідки, домкрати, гальма і штовхачі, крани, кран-балки та інше, а також комплектуючі та запасні частини до нього.

 
 • Контактна інформація: Тел.: +38 (067) 389-40-61
  Тел./Факс:
  E-mail: ptoplasma@gmail.com
 • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії