Вантажозахоплювальні пристрої та пристосування

Вантажозахоплювальні пристрої та пристосування

Вантажозахоплювальні пристрої та пристосування

призначені для комплектації вантажопідіймальних машин і механізмів, а також для обв'язування та тимчасового закріплення різних вантажів, що підіймаються та переміщуються машинами під час навантаження, розвантаження та в процесі монтажу. За призначенням вони поділяються на універсальні та спеціальні. Універсальні вантажозахоплювальні пристрої призначені для роботи з різними вантажами, що мають ідентичні параметри та властивості. Спеціальні – для роботи з конкретними вантажами, проектуються з урахуванням їх параметрів та конструктивних особливостей.

Вантажозахоплювальні пристрої повинні бути зручними до безпечних у роботі, забезпечувати збереження вантажу, мати мінімальну власну масу, швидко захоплювати та звільняти вантаж. Вибір такого пристрою визначається властивостями, розмірами, формою та масою вантажів, що переміщуються, а також характером виробничого процесу. Конструкція вантажозахоплювальних пристроїв повинна виключати появу в елементах монтажних напруг, що монтуються, не передбачених проектом.

Допоміжні комплектуючі:

  • Сталеві канати (троси)
  • Канати прядив'яні, мотузки технічні, шпагат
  • Коуші сталеві, ланки РТ, Т, ВВ

До вантажозахоплювальних пристроїв можна віднести стропи, гаки, такелажні точки та інші пристрої, оскільки вони виконують завдання фіксації та підйому вантажів. Однак найчастіше під словом «вантажозахоплення» мають на увазі механічний пристрій, що навішується на гак вантажопідйомного механізму (крана, талі, лебідки), який служить для зменшення трудомісткості ручних операцій при проведенні підйомно-транспортних робіт.
Вантажопідйомність вантажозахоплювального засобу має відповідати нормальному ряду чисел згідно з ГОСТ 1575-87.
Вантажозахоплювальні засоби повинні виготовлятися в кліматичних виконаннях У (для експлуатації в районах з помірним кліматом) та ХЛ (для експлуатації в районах з холодним кліматом) згідно з ГОСТ 15150-69.

Класифікація вантажозахоплювальних засобів

Вантажозахоплювальні засоби є різним поєднанням наступних основних елементів, що підрозділяються за функціональним призначенням на захоплення, сполучні елементи та механізми управління.
Захоплення за принципом взаємодії з вантажем поділяються на зачіпні (гакові), фрикційні, анкерні та опорні.
Сполучні елементи по конструкції поділяються на гнучкі та жорсткі.
Механізми управління за призначенням поділяються на механізми, що забезпечують механізацію стропування/розстропування та механізми, що забезпечують механізацію орієнтації вантажу в просторі.

За видом вантажів, що переміщуються, розрізняють вантажозахоплювальні пристосування для штучних вантажів, для сипких і для рідких, а за родом приводу в дію - ручні, напівавтоматичні та автоматичні (автостропи).

Також ми можемо запропонувати Вам широкий асортимент комплектуючих та запчастин до цього типу обладнання.

Якщо Вам необхідно купити вантажозахоплювальний пристрій, вантажозахоплювальний пристрій або інше вантажопідйомне обладнання, зв'яжіться з нашими фахівцями, та отримайте докладнішу інформацію. Наші менеджери завжди зможуть порадити та підібрати пристрій, який буде відповідати всім необхідним вимогам майбутньої експлуатації.

 
  • Контактна інформація: Тел.: +38 (067) 389-40-61
    Тел./Факс:
    E-mail: uliyaruz@gmail.com
  • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії