Лебідки електричні (електролебідки)

Лебідка електрична

Лебідка електрична

- це вантажопідйомний механізм з електричним приводом, призначений для виробництва підйомно-транспортних операцій. Застосовується для переміщення вантажу за допомогою гнучкого елемента (тягового каната або ланцюга). Може входити як складова частина в більш складні вантажопідйомні пристрої: крани, підйомники та інші. Залежно від виконання такі лебідки підрозділяються: по типу тягового органу - на канатні і ланцюгові; за типом установки - на нерухомі (закріплені на підлозі, стіні, стелі) і пересувні (на візках, що пересуваються по підлозі або по підвісним шляхах); по числу швидкостей - на одношвидкісні і багатошвидкісні; по числу барабанів - на одно-, дво- і багатобарабанних; за типом барабана - на нарізні, гладкі та фрикційні.

Лебідка електрична складається з барабана, редуктора, гальмівної системи і електродвигуна. Всі ці механізми кріплять на загальну раму. Електричні лебідки широко використовуються в якості самостійних механізмів або є складовою частиною великих вантажопідйомних машин - в механізмах підйому, механізмах пересування візків стрілових кранів та ін. В разі необхідності деякі лебідки поєднують з поліспастом або блоком.

 • Лебідки тягові
 • Лебідки монтажні
 • Лебідки маневрові
 • Лебідки кранові
 • Лебідки шахтні
 • Лебідки металургійні
 • Лебідки судові
Допоміжні комплектуючі для електричних лебідок:

ЗАМОВТЕ РОЗРАХУНОК ЛЕБІДКИ
Внесіть дані в опитувальний лист, і ми підберемо для Вас оптимальний варіант.

Будівельні електричні лебідки незамінні інструменти на будівництві. Дані вантажопідйомні механізми широко використовуються у всіх сферах будівельного комплексу. Вони використовуються для підйому, опускання, підтягування вантажів. Лебідки електричні виступають як складова частина механізму підйому вантажів. Так само лебідки електричні широко використовують в якості самостійно діючого механізму при монтажних та навантажувальних роботах.

Лебідки електричні тягові використовуються для виробництва підйомно-транспортних операцій при організації монтажних, будівельних і інших робіт. Вони також застосовуються для комплектації будівельних підйомних механізмів.
Лебідки електричні монтажні використовуються для підйому та переміщення вантажів при виконанні монтажних робіт.
Лебідки електричні маневрові застосовуються для пересування залізничних вагонів.
Лебідки електричні суднові призначені для установки на різні суда, драги та земснаряди.

Також ми можемо запропонувати Вам широкий асортимент комплектуючих і запчастин до даного типу обладнання.

ТОВ “Компані “Плазма”® вже кілька років є одним з провідних постачальників вантажопідйомного обладнання та підйомно-тягових механізмів, таких як лебідки електричні тягові, монтажні, маневрові, шахтні, кранові, суднові, металургійні і т.д.
Якщо Вам необхідно купити лебідку електричну або інше промислове обладнання, зв'яжіться з нашими фахівцями, і отримаєте більш детальну інформацію.

 
 • Контактна інформація:

  Тел.: +38 (066) 891-30-93  
  Тел.: +38 (068) 484-45-38

  E-mail: uliyaruz@gmail.com
 • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії