Насосні станції та насосні установки

Насосні станції

Насосні станції та насосні установки

- це комплексні системи перекачування рідин з одного місця в інше, які включають: водозабірний пристрій, корпус або рама на яких розміщені: насосні агрегати (основні, підпірні та резервні), трубопроводи, трубопровідна регулююча та запірна арматура (фітинги, фільтри тощо), пристрої управління та контролю. Насосні установки можуть комплектуватися електричним приводом або приводом ДВС (дизельним або бензиновим). Номенклатура та технічні характеристики обладнання залежать від виду переміщуваного продукту та функціонального призначення станції. Вони входять до складу систем водопостачання, каналізації, меліорації, гідротехнічних споруд, нафтопроводів, на судноплавних каналах тощо.

Розрізняють насосні станції із забором води з поверхневих вододжерел та із забором підземних вод. Також насосні станції бувають стаціонарними (розміщуються на відкритих майданчиках або в промислових будівлях), пересувними (монтуються на шасі автомобілів, причепів, напівпричепів) та плавучими. Там встановлюється ручне, автоматизоване чи телеуправління.

  • Насосні станції для систем пожежогасіння
  • Дизельні насосні станції для сільського господарства

Області застосування насосних станцій та установок:
- у системах водопроводу та каналізації;
- у системах пожежогасіння різних будівель та споруд;
- у системах меліорації (зрошення та осушення);
- для родовищ нафти, гірничодобувної та хімічної промисловості;
- для судноплавних каналів, шлюзів;
- для МНС та ЖКГ (відкачування води в аварійних ситуаціях, стихійних лих та інше).

ТОВ “Компані “Плазма”® є одним з провідних постачальників насосного обладнання, такого як насосні станції та насосні установки. Якщо Вам необхідно купити насосну станцію або насосну установку або інше промислове обладнання, зв'яжіться з нашими фахівцями та отримайте докладнішу інформацію. Також пропонуємо таку потрібну послугу, як ремонт та модифікацію промислових насосів.

 
  • Контактна інформація: Тел.:
    Тел./Факс: +38 (057) 781-36-35
    E-mail: , antonplasma@gmail.com
  • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії