Насоси для перекачування гідравлічної рідини. Гідравлічні насоси

Гідравлічні насоси

Гідравлічні насоси

являють собою гідромашини, які перетворюють механічну енергію двигуна в енергію рідини, що переміщається, підвищуючи її тиск. Різниця тиску рідини в насосі та трубопроводі зумовлює її переміщення.
Гідравлічні насоси піднімають рідину на певну висоту, подають її на необхідну відстань у горизонтальній площині або змушують циркулювати у будь-якій замкнутій системі.

Гідравлічні насоси застосовують у гідропередачах, призначення яких є передача механічної енергії від двигуна до виконавчого робочого органу, а також перетворення виду та швидкості руху останнього за допомогою рідини. У гідросистемі будь-якого транспортного засобу гідравлічний насос є важливою деталлю від якої залежить нормальна робота всієї машини.

 • Насоси шестеренні НШ
 • Насоси шестеренні Г 11-1, Г 11-2, БГ 11-1, БГ 11-2
 • Насоси пластинчасті Г 12-3М, Г 12-2М
 • Насоси пластинчасті БГ 12-3М, БГ 12-2М
 • Насоси поршневі та секційні Н, НА, НР2, 50НР, 50НС

У гідросистемах вітчизняної спецтехніки, у паливних та масляних системах, а також у ролі приводу різних механізмів часто застосовуються шестерні гідравлічні насоси, в якому витискувачами є зовнішні та внутрішні зачеплення. Найпростішими за конструкцією насосами є лопатеві або пластинчасті гідравлічні насоси. Пластинчасті гідронасоси бувають багаторазової та одноразової дії, регульовані та нерегульовані. Вони можуть забезпечити більш високий тиск нагнітання ніж шестерні насоси.
Щоб отримати ще більший тиск, застосовують поршневі гідронасоси. Вони є насосами високого тиску за рахунок нагнітання зворотно-поступальними рухами поршнів робочої рідини.
Аксіально-поршневі та радіально-поршневі гідронасоси мають складну кривошипно-шатунну конструкцію та компактні габарити, забезпечуючи при цьому постійні тиск, потужність та потік рідини. Вони є більш надійними при змінних навантаженнях, і не такі чутливі до забруднень робочої рідини.

ТОВ “Компані “Плазма”® є одним із провідних постачальників насосного обладнання, такого як насоси для перекачування гідравлічної рідини. Якщо Вам необхідно купити гідравлічний насос, шестеренний насос, пластинчастий насос, поршневий насос або інше промислове обладнання, зв'яжіться з нашими фахівцями та отримайте докладнішу інформацію. Також пропонуємо таку потрібну послугу, як ремонт та модифікацію промислових насосів.

 
 • Контактна інформація: Тел.:
  Тел./Факс: +38 (057) 781-36-35
  E-mail:
 • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії