Обладнання для термічної обробки металу

Термічне обладнання

Термічне обладнання

використовується безпосередньо для теплової обробки різних матеріалів, зокрема металів, і включає в себе різні види печей, нагрівальні установки, ванни, гартівні баки та інше. Термічній (або теплової) обробкою називається сукупність операцій нагрівання, витримки та охолодження твердих металевих сплавів з метою отримання заданих властивостей за рахунок зміни внутрішньої будови і структури. Основні види термічної обробки: відпал, загартування, відпустка, нормалізація та старіння.

Загальнопромислові електропечі періодичної дії є одним з найбільш поширених видів електротермічного обладнання. Камерні, шахтні, з висувним подом, ковпакові та інші - вони використовуються в багатьох галузях промисловості на великих і дрібних підприємствах як в основному, так і в допоміжному виробництвах.

Прийняте умовне позначення типу електропечі складається з трьох або чотирьох букв, ряду цифр і допоміжних букв і цифр. Перша літера С позначає вид нагріву - опором; друга - основний конструктивний ознака електропечі: К - камерна, Ш - шахтна, Г - ковпакова, Д - з висувним подом, В - піч-ванна. Третя буква позначає середу в пічному просторі: О - окислювальна (повітря), А - азотірующа, Ц - цементаційна. Четверта (допоміжна) буква відображає специфічну особливість конструкції електропечі: С - сушильна, М - муфельна.

В позначенні типу плавильних електропечей опору друга буква позначає призначення печі: А - для плавки алюмінієвих сплавів, Л - для латуні, Ц - для цинкових сплавів. Третя буква: Т - вказує на те, що піч тигельна, К - що камерна.

Цифри після букв (через тире) відповідають розмірам робочого простору в дециметрах через точку: для прямокутних просторів - ширина, довжина, висота, для циліндричних - діаметр і висота (або глибина). Далі через дріб вказується номінальна температура електропечі в сотнях градусів Цельсія. В позначенні плавильних електропечей цифри після букв позначають місткість електропечі в тоннах.

В разі відсутності необхідної Вам електропечі, ми можемо розробити і виготовити її за Вашими технічними вимогами з урахуванням особливостей існуючих технологічних процесів, умов розміщення та експлуатації. За Вашим бажанням, з урахуванням конкретного технологічного процесу і виду оброблюваних виробів можуть бути оптимізовані розміри робочого простору, потужність електропечі, динаміка її розігріву та охолодження.

При виборі типорозміру електропечі для Вашого виробництва, не обходимо звернути увагу на наступне:
- під робочою простором електропечі розуміється частина простору електропечі, в якому розміщуються оброблювані вироби і в якому забезпечується задана рівномірність розподілу температури;
- розміри пічної камери, при даних розмірах робочого простору завжди будуть більше і вибираються виробником виходячи із заданої рівномірності розподілу температури і безпечної експлуатації електропечі;
- номінальна температура - це розрахункове значення температури, виходячи з важливості якої вибираються конструктивні параметри електропечі і визначаються характеристики електропечі. Раціонально використовувати загальнопромислові електропечі в області температур, не надто низьких в порівнянні з номінальною.

Наші електропечі виготовляються із застосуванням сучасних вогнетривких і теплоізоляційних матеріалів, що в поєднанні із застосуванням прогресивних систем управління нагріванням забезпечує економний режим енергоспоживання.

Печі комплектуються експлуатаційної документації, що дозволяє, при необхідності, проводити пуск печей в експлуатацію силами Замовника.

Маємо можливість здійснити монтаж електропечей та пуск їх в експлуатацію нашими фахівцями.

ТОВ "Компані “Плазма”® вже кілька років є одним з провідних постачальників обладнання для термічної обробки металу різних видів. Якщо Вам необхідно купити промислову термічну піч або комплектуючі для неї, зв'яжіться з нашими фахівцями, і отримаєте більш детальну інформацію.

 
  • Контактна інформація:
    Тел.: +38 (099) 763-09-90
    Тел./Факс:
    E-mail: ptoplasma@gmail.com
  • Купівля та доставка товарів з Америки, Європи, Азії